Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tomb Raider 2 RTX Remix Moduna Yeni Bir Bakış Atıldı

Tomb Raider 2 için geliştirilen RTX Remix moduna yeni bir bakış atıldı. Bu kapsamda yeni video içeriğiyle paketin gelişimine göz atabiliyoruz.

Geçtiğimiz ay Tomb Raider 2 için yeni bir RTX Remix modunun geliştirildiğini sizlere duyurduk ve haber içerisinde bazı ekran görüntülerini paylaştık. Bu görüntülerle beraber moddan neler bekleyeceğinize dair çeşitli fikirler edindiniz. Şimdi ise mod geliştiricisi paketin son sürümünde yer alan değişiklikleri gösteren yeni bir video paylaşmış durumda.

Ekran görüntülerinin ardından mod geliştiricisi ‘skurtyyskirts‘, paketin detaylarını gösteren yeni bir video içeriğini bizlere sundu. Videoyu izlemeden önce şunları belirtmek gerekiyor ki bu mod henüz indirilmeye hazır değil. Bunun yanı sıra modun henüz tamamlanmadığını ve geliştirmenin erken sürecinde olduğunu da aktarmakta fayda var. Dolayısıyla görebileceğiniz görüntüler paketin final sürümünü herhangi bir şekilde temsil etmiyor.

Tomb Raider 2 Modu İlgi Çekici Görünüyor

Tomb Raider 2 için geliştirilen RTX remix moduna bakacak olursak, oyunun dokularının yükseldiğini ve aynı zamanda ışıklandırma sisteminin de elden geçirildiğini aktarabiliyoruz. Orijinal sürümünden daha iyi bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun artık daha iyi bir görüntüyle beraber bizlere üst düzey bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bunun dışında mod içerisinde bazı alanların çok fazla karanlık olduğunu aktarabiliyoruz. Yani mod içerisinde belli başlı hataların olduğunu söyleyebiliriz.

Tomb Raider 2 RTX Remix Path Tra

Nostalji oyunları RTX remix modu ile yükselten mod geliştiricileri yeni projelerini sunmaya devam ediyor ve şimdi ise karşımıza Tomb Raider 2’nin yeni sürümü çıkmaya hazırlanıyor. Modun ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak ilerleyen süreçte daha fazla detayın açığa çıkmasını bekleyebiliyoruz. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilir ve fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.