Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’in Sürümleri Açıklandı!

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 4 farklı sürüme sahip olacak.

Ubisoft’un aylar önce konsol ve bilgisayar platformu için duyurduğu yeni oyunu olan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint dün sürümlerini oyuncular ile paylaştı. Yapım 4 farklı sürüme sahip olarak oyuncuların karşısına çıkacak.

Diğer Tom Clancy’s oyunlarından çok farklı bir yapıda karşımıza çıkacak olan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint karlarla kaplı haritaları ile oyuncuları alışılmışın dışında bir yapıya götürecek. Yaklaşık 2 ay sonra lansmana çıkacak olan yapım dün sürümleri ile gündeme geldi. Haberlere göre Ubisoft oyunun sürümlerine dair bilgiler vermiş.

Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Ghost Recon Breakpoint 4 farklı sürüm olarak hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacakmış. Bu sürümler Standart, Gold, Ultimate ve Wolves Collector olarak duyurulmuş. Oyunun Standart sürümü 59.99 dolar olarak en ucuz sürümmüş. Gold sürümü ise 109.99 dolar olurken, Ultimate sürüm ise 119.99 dolar fiyat etiketine sahip olacakmış. Tabii bu fiyatların dijital sürümler için geçerli olduğunu da unutmadan belirtelim.

Oyunun son sürümü olan Wolves Collector sürümü ise 189.99 dolar fiyat etiketi ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol