Toki Remake 6 Haziran’da Konsol Ve PC İçin Yayınlanacak!

Efsanevi oyun Toki Remake yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Nostaljik bir oyun olan Toki ilk kez 1989 yılında piyasaya sürülmüştü. Tasarımcılığını Akira Sakuma’nın yaptığı oyun yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun Remake sürüm olarak yeni nesil konsollara ve bilgisayar platformuna gelecek.

Sega’nın efsanevi oyunları arasında yer alan Toki yeniden lansmana çıkmaya hazırlanıyor. Yıllar önce konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya başlanan yapım Remake sürümü ile yeniden oyuncuların karşısına çıkacak. Bugün GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Toki Remake, 6 Haziran 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacakmış. 2018’in sonunda sürpriz bir şekilde Nintendo Switch platformuna gelen yapım yakında yeniden karşımıza çıkacak.

GamingBolt’un haberine göre Toki Remake tüm platformlar için dijital olarak yayınlanacakmış. Ayrıca PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformu için kutulu olarak  da satılacak olan yapım genişletilmiş içeriklere sahip olacak.

Oyun içerisinde toplamda 32 farklı müzik yer alacakmış. Oyunun orjinal halinden 8 farklı hikaye de oyunculara sunulacakmış. Ayrıca oyuna güncel yeni özellikler de eklenecekmiş. Yapım Switch platformunda 29.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip.

Toki Remake 6 Haziran’da konsol ve bilgisayar platformu için lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol