Todd Howard, Starfield İle İlgili Yeni Bilgiler Paylaştı

Bethesda Game Studios'dan Todd Howard, Starfield için bazı açıklamalarda bulundu.

Todd HowardBethesda‘nın bir sonraki büyük projesi Starfield hakkında bazı yeni detayları paylaştı. Howard’a göre, Starfield yalnızca tek oyunculu olacak ve çok oyunculu modları olmayacak. Ek olarak, Bethesda, Creation Engine‘da büyük revizyonlar yapmayı hedefliyor.

Todd Howard Starfield Ile Ilgili Yeni Bilgiler Paylasti 1

Daha fazla ayrıntıya girersek, Bethesda Creation Engine’ın render, animasyon, yapay zeka ve pathing’ini elden geçirecek. Dahası, Procedural Generation (sanatçılarının daha büyük dünyalar yaratmasına yardımcı olacak bir şey) için destek ekleyecektir. Starfield’da ve gelecekteki oyunlarda NPC’ler büyük bir rol oynayacak. Örneğin, oyuncular şehirlerin geçmiş oyunlara göre daha geniş olmasını bekleyebilir. Ek olarak Starfield, The Elder Scrolls 6 ile birlikte 1. Günden itibaren Xbox Game Pass’te olacak.

Son olarak Howard, Bethesda’nın gelecekte modları desteklemeye devam edeceğini söyledi. Bu, temelde Skyrim’e benzer şekilde, Starfield’ın mod yapımcılarına dost olacağı anlamına gelir. Skyrim’in çok sayıda harika mod’u bulunuyor ve oyuncular genellikle mod’lardan birçoğunu kullanıyor. 

Şu anda Starfield’ın ne zaman çıkacağına dair herhangi bir tarih yok. Yakın zamanda oyun için bir teaser fragmanı yayınlandı ancak, Bethesda ve Todd Howard oyun henüz geliştirme aşamasının erken aşamasında olduğu için ortaya çıkarmak istemiyor. Ne de olsa Howard yakın zamanda yaptığı bir röportajda Starfield’ı oynamayacağımızı iddia etti.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol