Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Titanic, Düzenlenmiş Versiyonuyla Beyaz Perdeye Geri Dönecek

Bir efsane haline gelen ve gişe rekorları kıran Titanic, 25. yılına özel beyaz perdeye geri dönecek.

James Cameron imzalı unutulmaz filmlerden olan Titanic, 25. yıl dönümünü kutlamak için yeniden düzenlenmiş versiyonuyla beyaz perdeye geri dönüyor. Paramount Pictures tarafından açıklananlara göre 4K olarak düzenlenecek film, 10 Şubat 2023’te sınırlı bir süre için gelecek.

Paramount geçen yıl, filmin grafiklerini geliştirip yeniden sunmak için yerel haklarını satın aldı. Hayranlar, Jack ve Rose’un aşk hikayesini deneyimleme şansını daha önce de yakalamıştı. 2012 yılında Titanic, sinemalarda ikinci kez yeniden gösterime girdi ve açılış haftasında 67 milyon dolarlık rekor bir hasılat elde etti.

Titanic, Sevgililer Günü Haftasında Gelecek

Titanic

2017’de film 20. yıl dönümü kutlamaları için bir kez daha beyaz perdeye çıktı. Filmin yıl dönümünü sinemalarda göstererek kutlama geleneğini sürdüren yapım şirketi, 2022 CineEurope sunumunda 25. yıl kutlamasını duyurdu. Titanic, 1997’deki ilk çıkışından bu yana yıllar boyunca iyi bir performans sergiledi. Hatta filmin başrolleri DiCaprio ve Winslet, mega yıldızlar olarak anılmaya devam etti.

Batan bir gemide karşılaşan talihsiz aşıkları anlatan film; En İyi Yönetmen, En İyi Özgün Şarkı, En İyi Film, En İyi Kurgu, En İyi Sanat Yönetmenliği Seti, En İyi Kostüm Tasarımı dahil olmak üzere 11 galibiyetle Oscar’ın en başarılı yapımlarından biri oldu. 25 yıl geçmesine rağmen her izlendiğinde heyecan veren film, 2.2 milyar dolar ile tüm zamanların en çok hasılat yapan filmlerinden biri ve en yüksek hasılat yapan gişe filmlerinde 3. sırada yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.