Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tiny Tina’s Wonderlands Steam’e Geliyor!

The Molten Mirrors ek paketi de aynı gün çıkış yapacak ve yeni bir konum, Fyodor the Soul Warden'da yeni bir boss ve kazanılacak yeni ganimetler ekleyecek.

Epic Games Store’da piyasaya sürülmesinden sadece üç ay sonra Tiny Tina’s Wonderlands Steam‘e çıkış yapacağını duyurdu. Bu ay içerisinde 23 Haziran’da 429 TL değerindeki Standard Edition ve 569 TL değerindeki Chaotic Great Editions ile özel bir lansman fiyatıyla satışa sunulacak. Ayrıca Steam sürümünü 7 Temmuz’dan önce satın alanlar Altın Kahraman Zırh Paketi‘ni ücretsiz olarak alacak.

Tiny Tina’s Wonderlands Steam sürümü, bir sonraki ücretli ek paket olan Molten Mirrors’ın piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelecek. Fyodor the Soul Warden ile savaşmak için bir dağ kalesine giren oyuncular için olan bu ek paket, bol savunma mekanizmaları bulunduran bölgesi ile oyuncuları zorlayacak. Her zamanki gibi oyuncular yeni silahlar, teçhizatlar ve kozmetikleri kazanabilecek.

Tiny Tina’s Wonderlands: Blightcaller Sınıfı Duyuruldu

Tiny Tina's Wonderlands

Gearbox ayrıca dördüncü ve son olarak Mirror of Mystery ismindeki ek paketin de bu yıl içinde geleceğini ve yeni Blightcaller sınıfını ekleyeceğini doğruladı. Oyunun yeni sınıfı “Şamanik bir elementalist” olarak tanımlandı ve düşmanlarını yok etmek için elemental hasar ve zehir kullanacak.

Tiny Tina’s Wonderlands minimum gereksinimleri, 6 GB RAM ve AMD Radeon RX470 ile NVIDIA GeForce GTX 960 ekran kartına sahip olan bir sistemde AMD FX-8350 veya Intel i5-3570 işlemci gerektirecek. Tiny Tina’s Wonderlands önerilen sistem gereksinimleri ise 16 GB RAM’e sahip bir AMD Ryzen 5 2600 veya Intel i7-4770 gerektirecek. Gearbox ayrıca bir AMD Radeon RX 590 veya bir NVIDIA GeForce GTX 1060 kullanılmasını tavsiye etti.

Önümüzdeki aylarda sınıfın yetenekleri ve oyun hakkında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin. Tiny Tina’s Wonderlands, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.