Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Soulslike Thymesia’dan Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı

Türün hayranları Elden Ring'in gelişini beklerken, Souls-like Thymesia oyun öğelerine yeni bir bakış sunuyor.

OverBorder Studio’nun projesi Thymesia, hayranlarını yeni bir oynanış videosuyla eğlendiriyor ve yakında çıkacak olan oyunun mekaniklerinden bazılarını sergiliyor. Bu yılın en üst sıralarda yer almak için mücadele eden birkaç yeni oyunla Soulslike meraklıları için oldukça yoğun bir yıl olacak.

Thymesia, ilk olarak 2021’de duyurulan ve bu yıl piyasaya sürülecek bir aksiyon-rol yapma oyunu. Açıkça Dark Souls ve Bloodborne gibi ana akım oyunlardan ilham alan oyun, 14. yüzyıl Avrupa’sını harap eden bir salgın olan Orta Çağ Kara Veba’nın popüler tasvirlerinden etkilenen estetik ve temaları içeren, çok kalabalık bir sahne haline gelen oyun türünde kendini yeterince ayırt etmeyi amaçlıyor.

Thymesia’dan Yeni Oynanış Videosu

Thymesia

Geliştiricilerin Twitter sayfasındaki yeni bir gönderi, oyuncu karakterinin aynı anda iki düşük seviyeli düşmanla savaştığını gösteren kısa bir oyun videosu içeriyordu; Vurgulanan mekanik, tek bir düğmeye basarak istenen düşmana yönelik saldırıların hedeflenmesini sağlayan kilitleme özelliğiydi. Karakteristik hızlı dövüş mekanikleri ve Thymesia‘nın kendine has mekaniklerinden biri olan dayanıklılık çubuğunun olmaması belirgin.

Oyuncu, bir simya vebasının sonuçlarıyla dolu zindanlarda ve sokaklarda kendi yolunda savaşan, hafızasını kaybetmiş bir adam olan Corvus’u canlandırırken, öncül, ilk başta, türün tipik mecazlarından pek uzaklaşıyor gibi görünmüyor. Bununla birlikte, sözde veba silahlarının tanıtılması ve oyuncunun kuzgun bir forma dönüşme yeteneği gibi birkaç şey öne çıkıyor. Ayrıca standart silahlar, veba silahları ve kuzgun formu karıştırılıp birlikte kullanılabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.