Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Thymesia Çıkış Tarihi Ertelendi

Lansmanına bir aydan kısa bir süre kala OverBorder, Thymesia'nın lansman tarihinde hafif bir değişiklik yapıldığını duyurdu.

Thymesia çıkış tarihi ertelendi. Souls oyunları oyun sahnesinde patladığından beri Soulslike oyunlar inanılmaz popüler hale geldi. Stüdyolar, Souls formülünün benzersiz versiyonlarını yeniden yaratmaya devam etti ve OverBorder’ın yakında çıkacak olan oyunu, vebadan ilham alan formülüyle büyük bir heyecan yarattı ancak geliştirici ekip, oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu.

Thymesia, OverBorder ve bağımsız oyun yayıncısı Team17’nin en çok beklenen oyunu. Bu souls-like oyun, oyuncuları “Corvus” rolüne sokacak ve hem hastalık hem de canavarlar yüzünden mahvolan bir krallıkta geçecek. Oyuncular, Bloodborne ve Dark Souls’u ürkütücü bir şekilde anımsatan bir ortamda, benzersiz bir veba silah sistemi olan hızlı tempolu savaşın ortasında mücadele etmek için görevlendirilecek.

Thymesia Çıkış Tarihi

Thymesia

Tarih değişikliği oyunun Steam sayfasında açıklandı ve bugün resmi Twitter hesabında paylaşıldı. OverBorder, hayranlarla hızlı bir güncelleme paylaştı ve oyunu erteleme kararının, oyunun Mayıs ayında yayınlanan Steam demosu sırasında ekibin aldığı topluluk geri bildiriminden geldiğini belirtti. Hayranların geri bildirimlerine değer veren ekip, kısa süreli bir erteleme duyurdu.

Normal şartlarda 9 Ağustos‘ta çıkış yapacak olan Thymesia 18 Ağustos 2022’de çıkış yapacak. Ertelemeler sektörde yaygın bir eğilim ve oyunun ilk olarak Aralık 2021’de piyasaya sürülmesi planlandığı için bu ilk erteleme değil ancak OverBorder, PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerini oluşturmak için oyunu erteledi. Oyun başlangıçta PC’ye özel olacaktı. Son ertelemeye rağmen, çıkış tarihinin sadece birkaç gün değişmesi ise olumlu karşılandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.