Thunder Tier One, Ücretsiz Test Süreci Başladı

Bu hafta sonu, PUBG ve Arma gibi markaların gazileri tarafından geliştirilen umut verici bir taktik nişancı olan Thunder Tier One'ın ücretsiz test süreci olacak.

Yakında Krafton’dan bir taktik nişancı olan Thunder Tier One’ı ücretsiz olarak test edebileceksiniz. Yarın, 29 Temmuz’dan 1 Ağustos‘a kadar “Game Preview Bravo” adlı bir test düzenlenecek. Kullanıcı sayısı sınırlı olacak, bu nedenle ilgilenenlerin Steam’deki oyunun sayfasına hızlıca tıklamaları ve kaydolmalarını öneririz.

Projeyi inceleme fırsatını kaçırmayın derim çünkü Thunder Tier One, en ilgi çekici taktik nişancı oyunlarından birisi olacak. Tüm özellikler bir yana, bu türde nadiren gördüğümüz bir mekanik olarak aksiyonu kuşbakışı olarak gözlemleyeceğiz.

Oyunun kökleri, Bohemia Interactive’in bir grup çalışanının oyunu özel bir proje olarak geliştirmeye başladığı 2016 yılına kadar uzanıyor ancak, diğer taahhütler işin askıya alınmasını zorladı. Ardından yeni bir şirket kuran geliştirici ekip, diğer şeylerin yanı sıra PUBG‘nin yaratılmasıyla ilgilendi. Geçtiğimiz yıl bu oyunu canlandırma işine geri dönen ekip, Krafton’un finansal desteği ile oyunu geliştirmeye başladı.

Thunder Tier One

Thunder Tier One Test Süreci Neler Sunacak?

Thunder Tier One‘ın ilk testleri geçen yıl aralık ayında gerçekleşti. Yarın çıkacak olan versiyon çok daha kapsamlı olacak.

İki yeni çok oyunculu modu test etme şansımız olacak. Exfil‘de (PvP) beş oyuncudan oluşan iki takım karşı karşıya gelecek. Gruplardan biri bir paketle savaş alanından çıkmaya çalışacak, diğeri ise buna engel olmak zorunda kalacak. Maç on tura bölünecek ve her turdan sonra taraflar rol değiştirecek.

Diğer yeni mod ise Domination olacak. Bu, dört oyuncudan oluşan bir grubun yapay zekadan bir dizi kontrol noktasını yeniden ele geçirmek zorunda kalacağı bir PvE çeşidi. Her birini ele geçirdikten sonra, ek erzak içeren bir ödül alacağız.

Thunder Tier One son testinde, bir terörist grubun operasyon merkezi olarak tasarlanmış bir hurdalığa bırakılacağımız, Blue Typhoon adlı tek oyunculu kampanyadan yeni bir göreve göz atabileceğiz. Ayrıca, önceki testlerden iki tek oyunculu harita geri dönecek. Aralık sürümleriyle karşılaştırıldığında, daha gelişmiş YZ ve geliştirilmiş oyun dengesi dahil olmak üzere birçok iyileştirme sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol