THQ Nordic’in 10. Yıldönümüne Özel Ücretsiz Oyun Fırsatları

THQ Nordic 10. yıl dönümünü kutluyor. Bu vesileyle şirket, iki ikonik yapımdan oluşan bir çekiliş hazırlamaya karar verdi.

THQ Nordic 10. yıl dönümünü kutluyor. Ana yıldönümü kutlamaları yarın yapılacak. Bu cuma günü TSİ 21:00’da, altı yeni oyunun duyurulacağı THQ Nordic Showcase yapılacak. Ayrıca yaklaşmakta olan Elex 2 hakkında da bilgi alacağız ancak şirket, ikonik iki oyununu vererek bugünün önemine dikkat çekmeye karar verdi.

THQ Nordic

THQ Nordic’ten Ücretsiz Oyunlar

Bugün saat TSİ 20.00’dan 23 Eylül‘e kadar Titan Quest: Anniversary Edition ve Jagged Alliance: Gold Edition‘ı Steam’deki hesabımıza ücretsiz olarak ekleyebileceğiz. İki ögeden ilki, Iron Lore Entertainment tarafından oluşturulan klasik bir hack and slash oyunu. Orijinal oyundan 10 yıl sonra çıkan özelAnniversary Edition, Immortal Throne genişlemesini de oyuna dahil etti.

İkinci oyun ise, oyuncuları bir grup paralı askerin başına getiren iyi bilinen taktik sıra tabanlı stratejiler serisinin ilk bölümü. Gold Edition, Deadly Games genişletmesiyle oyunun temel sürümünü içeren genel sürüm.

Cüzdanınızdan para çıkmadan THQ Nordic’in oyunlarını oynamak için tek fırsat bu değil. Ayrıca 16-20 Eylül tarihleri arasında Desperados 3’ü Steam’de test etmek de mümkün olacak. Bu, oyuna aşina olmaya ikna olmayan oyuncular için iyi bir fırsat olacak. Steam’deki oyun koleksiyonlarını tamamlamak isteyenler, 16-23 Eylül tarihleri arasında geçerli olan indirimden yararlanabilecek. İndirim dönemi, THQ Nordic tarafından yayınlanan tüm başlıkları kapsayacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol