Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher Yapımcısı CD Projekt Red 20 Yaşına Girdi!

CD Projekt Red yirmi yaşına bastı. Bu vesileyle geliştirici, hayranlarını şirketle ve oyunlarıyla ilgili anıları paylaşmaya teşvik etti.

İnanması güç ancak yirmi yıl geçti, CD Projekt Red yirmi yaşını doldurdu. Bundan tam 20 yıl önce şirket, 2002 yılında CD Projekt’in bir yan kuruluşu olarak kuruldu. Birkaç ay sonra, birçoğumuz için efsane bir seri haline gelecek olan ilk The Witcher oyunu üzerinde çalışmalar başladı.

The Witcher 1’in, geliştiriciye daha fazla geliştirme ve iki başarılı devam oyunu yaratma fırsatı sağlayacak kadar iyi bir oyun olduğu ortaya çıktı. Bugün, elinde bulundurduğu 7 büyük prodüksiyon ile CD Projekt Red, Polonya’nın en büyük stüdyosu oldu ve dünya çapında bir marka haline geldi. Her ne kadar Cyberpunk 2077 ile imajları zedelenmiş olsa da hala milyonlarca hayranları olduğunu biliyoruz.

CD Projekt Red ile Anılarınızı Paylaşın

CD Projekt Red

Bu yıldönümü vesilesiyle, ekip kısaca tarihlerini anlattı – burada okuyabilirsiniz – ve ayrıca hayranlar için bir tür oyun düzenledi. Geliştirici ve oyunlarıyla ilgili anılarınızı paylaşabilirsiniz. Bir önceki cümlede bağlantısı verilen sayfaya giderek ve biraz aşağı kaydırarak oyuna katılabilirsiniz. CD Projekt Red’in oyununun kuralları ise şöyle olacak:

Yaptığımız bu yolculuk topluluğumuz olmadan mümkün olmazdı. Bu yüzden sözü size vermek istiyoruz! Doğum Günü Galerimiz ile birlikte yolculuğumuzu yansıtan resimleri paylaşmanızı öneriyoruz. Belki sergi stantlarımızdan birinden bir resminiz belki de geniş bir Cyberpunk 2077 ürün koleksiyonunun gururlu sahibisiniz; ya da yıllardır masaüstü arka planınız olarak The Witcher 3 ekran görüntüsünü kullanıyorsunuz, görmeyi çok isteriz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.