Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher 4 ve Cyberpunk 2 Oyunları Ne Durumda?

CD Projekt Red geliştiricisi, stüdyonun beklenen oyunları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Stüdyonun şu anda Cyberpunk 2077 DLC'si üzerinde çalıştığı bildirildi.

Bir CD Projekt Red geliştiricisi, stüdyonun yaklaşmakta olan önemli projelerinin farklı aşamalarda olduğunu belirten bir açıklama yaptı. Halkla İlişkiler ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Michał Platkow, stüdyonun yapılacaklar listesinde The Witcher 4, Cyberpunk 2077 devam oyununun ve orijinal bir markanın yer aldığını söyledi.

Platkow: “Öncelikle tüm bu projeler farklı aşamalarda. Bütün bunları aynı anda, aynı aşamada yapmıyoruz çünkü bu kadar iş bizi çok yorar. Üzerinde çalıştığımız toplam beş oyun artı diğer stüdyolardaki iki yan ürünü içeren listemizin yarısını halletmek bile oldukça zaman alacak. Elbette gelecek yılların stratejisini düşünüyoruz. Markalarımızı gerçekten önemsiyoruz ve onları geliştirmek istiyoruz.” dedi.

The Witcher 4, 2025’ten Önce Çıkmayacak

The Witcher 4

Platkow ayrıca, uygun planlamanın ve fazla çalışmaktan kaçınmanın oldukça önem arz ettiğini söylüyor. Belirtilenlere göre geliştiriciler ile sık sık konuşuluyor ve işler saatlik olarak planlanıyor. Şirketin listesinde ilk olarak Cyberpunk 2077 Phantom Liberty yer alıyor. Bu DLC eylül ayında piyasaya sürülecek ve şirket daha sonra The Witcher 4’e geçecek gibi görünüyor.

The Witcher 4’ün, 2025’ten önce çıkış yapması beklenmiyor ancak yeni üçlemenin bir parçası olarak adlandırılan iki devam filmi, lansmandan sonraki altı yıl içinde yayınlanacak. Cyberpunk devam oyunu muhtemelen yakın zamanda piyasaya sürülecek. Bu iki oyundan sonra sırada orijinal marka olan Project Hadar var, ancak geliştirici oyunun henüz fikir aşamasında olduğunu belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.