Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher 3’te Artık Henry Cavill Olmak Mümkün

The Witcher 3 için Netflix odaklı bir mod yayımlandı. Bu mod ile beraber Geralt yerini Henry Cavill'a bırakıyor.

CD Projekt Red stüdyosu tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3 için yeni bir mod yayınlandı. Yeni nesil sürüme uygun olarak karşımıza çıkan bu mod ile beraber Netflix serisinden aşina olduğumuz Henry Cavill‘ı oyuna dahil oluyor ve artık bu karakterle beraber maceraya atılabiliyoruz.

Mod geliştiricisi ‘UburUbur‘ tarafından biz oyun severlere sunulan paket tam bir yeni nesil içeriğini bünyesinde barındırıyor. Orijinal oyunda ana karakterimiz olan Geralt artık yerine Henry Cavill’a bırakıyor. Bunun dışında Ciri artık Freya Allan’a, Yennefer ise Anya Chalotra’ya benziyor. Dolayısıyla Netflix içerisinde yer alan karakterler doğrudan oyunda karşımıza çıkıyor.

The Witcher 3 Netflix Dizisi Gibi

The Witcher 3, oyuncular tarafından bir hayli sevilen ve şu anda da çok oynanan yapımlar arasında yer alıyor. Oyunda açık bir dünyayı keşfedebiliyor, çeşitli kontratlarla ve sözleşmelerle beraber canavar avlamaya gidiyor, sevdiğimizi bulmaya yolculuğunda büyük zorlukların üstesinden gelmeye başlıyor ve kadim bir güce sahip kızı yani Ciri’yi aramaya koyuluyoruz.

8931 1710105548 1098890169

Eğer oyunu tamamladıysanız ve tüm görevlerini yerine getirdiyseniz ancak tekrar bir geri dönüş yaşamak istiyorsanız elbette bu tarz modlar imdadınıza yetişebiliyor. Diğer yandan Netflix dizisini izliyorsanız bu moda bir şans verebilir ve aynı zamanda oyuna geçiş yapabilirsiniz. Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Modun nasıl bir yapıyı bünyesinde barındırdığını aynı zamanda yayınlanan video içeriği ile beraber görebilirsiniz. Tanıtım içeriğini ise aşağıdan izleyebilir ve ana karakterlerin ve diğer karakterleri nasıl göründüğüne bir bakış atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.