Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nihayet: Cities Skylines 2 Mod Desteği Kazanıyor

Geliştirici Colossal Order ve yayıncı Paradox, Cities Skylines 2 için resmi mod desteğinin kullanıma sunulmaya hazır olduğunu açıkladı.

Geliştirici Colossal Order ve yayıncı Paradox, Cities Skylines 2 için resmi mod desteğinin kullanıma sunulmaya hazır olduğunu açıkladı. Oyuncu topluluğunun heyecanla beklediği özellik, 25 Mart‘ta beta olarak sunulacak ve kullanıcıların harita veya kod modları oluşturmasına izin verecek. Asset modlama ise yılın ilerleyen dönemlerinde gelecek.

Geçtiğimiz ay Colossal Order’ın patronu Mariina Hallikainen, geliştiricinin “en büyük pişmanlığının” geçtiğimiz ekim ayındaki lansmanında oyun için modlama desteği sunamamak olduğunu itiraf etmişti. Oyuncular, orijinal Cities Skylines’ın büyük bir parçası olan modlara izin vermediği ve performans sorunlarından muzdarip olduğu için oyunu eleştirmişlerdi.

Cities Skylines 2 Mod Desteği 25 Mart’ta Geliyor

Cities Skylines 2 Mod

Mod desteğinin yanı sıra geçtiğimiz yılın sonunda yayımlanması beklenen ve ertelenen ilk lansman sonrası içerik olan Beach Properties de bu ay içerisinde çıkacak. İçerik ile beraber yeni bir Waterfront Zone, plaj temalı binalar ve dört yeni ağaç gelecek.

Geçtiğimiz yıl Colossal Order, Cities: Skylines 2 için oyunun performans sorunlarını düzeltene kadar ücretli DLC yayınlamayacağını söylemişti. Popüler şehir kurma simülatörünün konsol versiyonları da yolda. Geçtiğimiz yıl ertelendiği duyurulan PlayStation ve Xbox sürümleri, bu ilkbaharda piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.