Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümleri Ertelendi

CD Projekt, Cyberpunk2077 ve The Witcher 3 planlarında bir güncelleme duyurdu. Her iki oyun da gelecek yıl yeni nesil konsollarda piyasaya sürülecek.

Oyuncuların güvenini ve sevgisini günden güne kaybeden CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 yeni nesil sürümlerinin ertelendiğini duyurdu.

Bugün nihayet CD Projekt ve CD Projekt RED’in daha sonraki yayın planları hakkında bazı ayrıntılar aldık. Resmi web sitesinde hem Cyberpunk 2077 hem de The Witcher 3 yeni nesil sürümleri için gelecek yıla kadar beklemek zorunda kalacağını öğrenebileceğimiz bir açıklama yayınlandı. Böylece geliştiricilerin birkaç ay önceki duyuruları gerçekleşmedi.

The Witcher 3 Yeni Nesil

The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü 2022’de Yayınlanacak

CD Projekt’in üst yönetiminden gelen açıklamaya göre, danışmanlar tarafından gelen önerilerin dinlenmesi sonucunda oyunların yeni nesil sürümlerinin ertelenme kararı alındı. Tam açıklamayı aşağıda yazdık.

“CD Projekt Yönetim Kurulu olarak, Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild yeni nesil sürümlerinin yayınlanmasıyla ilgili olarak 2021 yayın planına ilişkin bir güncelleme sağlamak istedik. Şirket Yönetim Kurulu, geliştirmeyi denetleyen kişiler tarafından sağlanan önerilere dayanarak, her iki projeye de ek süre ayırmaya karar verdiğini duyurur. Yeni nesil sürümleri, 2022’nin ilk çeyreğinde Cyberpunk 2077 ve 2022’nin ikinci çeyreğinde The Witcher 3: Wild Hunt olmak üzere yayınlanacak.”

CD Projekt RED de bu bilgiyi sosyal medyalarında paylaştı ve geliştirici ekip “Uzatılan bekleyiş için özür dileriz ama doğru olanı yapmak istiyoruz” sözleriyle ertelemeler için herkesten özür diledi.

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 yeni nesil sürümlerin olası ertelemesi hakkında The Witcher ve Cyberpunk bir süredir tartışılıyordu. Eylül ayında, CD Projekt yönetim kurulundan Michal Nowakowski, Cyberpunk 2077 sürümünün PS5 ve XSX için ertelenmesinin mümkün olduğunu kabul etmişti ve sözlerinde haklı çıktı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.