The Witcher 3’ün Önemli İsmi, League of Legends MMO Projesine Katıldı

Witcher 3 Quest Direktörü Mateusz Tomaszkiewicz, geçen yılın sonlarında açıkladıkları League of Legends MMO üzerinde çalışmak için Riot Games'e katıldı.

Riot Games, League of Legends MMO üzerinde çalışmak için yeni yetenekleri işe alıyor ve görünüşe göre The Witcher 3: Wild Hunt geliştiricisi Mateusz Tomaszkiewicz‘da projeye katıldı. Riot Games, geçen yıl bir League of Legends MMO’sunun geliştirildiğini duyurdu ve o zamandan beri ayrıntılar konusunda biraz sessiz kaldı.

League of Legends MMO, Riot Games Başkan Yardımcısı Greg Street tarafından duyurulduğunda, bu duyuru yeni oyun için iş ilanlarıyla daha da desteklendi. Oyunla ilgili başka çok az şey resmi olarak duyuruldu, bu yüzden oyunun nasıl oynayacağı ve hatta görüneceği henüz belli değil. Riot Games, iki League of Legends hikaye tabanlı yan ürün de dahil olmak üzere her şeyi başlatan orijinal MOBA’dan farklı projeler üretti, bu nedenle yeni bir MMO oyunu şaşırtıcı değil.

League of Legends MMO

League of Legends MMO’su İçin Tecrübeli İsim

Son zamanlarda, eski The Witcher 3: Wild Hunt ve Cyberpunk 2077 görev tasarımcısı Mateusz Tomaszkiewicz, League of Legends MMO’su üzerinde çalışmak için Riot Games’e katıldığını duyurdu. Ünlü geliştiricinin, bir hikaye ya da görev tasarımcısı olma ihtimali yüksek. Duyurusunda oyunla ilgili daha fazla ayrıntı açıklamasa da oyuna getirilmiş olması Riot Games’in MMO oyunları için ilgi çekici bir anlatı oluşturmaya çalıştığını görmüş olduk.

Tomaszkiewicz, The Witcher 3: Wild Hunt ve Cyberpunk 2077’de görev tasarımcısı olarak çalıştı ve potansiyel olarak birkaç tuhaf Witcher 3 yan görevi de dahil olmak üzere her iki oyunda da görev materyalinin çoğundan sorumluydu.

Bu işe alma, League of Legends MMO’su üzerinde etkili olacak. Mateusz Tomaszkiewicz, The Witcher 3: Wild Hunt’ta çok önemli bir role sahipti. Bu oyun, güçlü anlatımı, özellikle de yan görevlerinin gücü için fazlasıyla övülmüştü. Diğer oyunu, çoğunlukla Cyberpunk 2077’nin eksik oyun özellikleri ve hataları nedeniyle biraz daha zorlu bir yola sahip olsa da, aynı zamanda güçlü bir anlatı odağına sahipti.

Sonuç olarak, Riot Games’in yeni MMO oyunu için CD Projekt Red’in görev tasarımcılarından birini işe alma kararı, şirketin oyuna dahil etmek istediği yüksek kalibreli hikayenin bir kanıtı oldu.

Riot Games’in hala anlatı tasarımcıları gibi üst düzey rolleri işe aldığı göz önüne alındığında, League of Legends MMO oyununun hala bir süre kapalı kapılar ardında geliştirileceği muhtemel ancak, Mateusz Tomaszkiewicz gibi önemli yetenekleri işe almaya devam ederlerse, bu yeni League of Legends yolculuğunun beklemeye değer olması muhtemel.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol