The Witcher 3 20 Milyondan Fazla Sattı!

The Witcher 3 milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Sürükleyici yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanan The Witcher 3 serisi günümüze kadar oldukça başarılı bir süreç geçirdi. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen yapım, satış rakamları ile dudak uçuklattı.

CD Projekt Red’n başarılı RYO oyunu olan The Witcher 3 serisi bugün gelen bilgilere göre Nintendo Switch platformuna gelecekmiş.  Bu haber ile Switch oyuncularını meraklı bir bekleyiş sararken oyunun diğer platformlarda ne kadar sattığı da ortaya çıktı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre The Witcher 3 serisi yayınlandığı günden bu yana 20 milyondan fazla kopya satmayı başarmış. The Witcher 3: Wild Hunt ile büyük bir başarı elde eden geliştirici ekip Steam üzerinden de olumlu yorumlar almaya devam ediyor. 2015 yılında karşımıza çıkan serinin en başarılı oyunu Wild Hunt, Steam’de ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirildi.

Şu sıralar satışlarına kaldığı yerden devam eden yapım, Steam’de 17 Haziran’a kadar yüzde 70 indirimle 17.99 TL olarak satılıyor. Genişleme paketlerinde de yüzde 60’a varan indirimlere giden yapım, oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

The Witcher 3: Wild Hunt bu yıl Nintendo Switch platformuna gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol