Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Walking Dead: Destinies Resmen Duyuruldu

The Walking Dead dizisinden esinlenilerek yapılacak Destinies isimli yeni bir oyun duyuruldu. Oyun, dizideki karakterleri ve hikayeleri içerecek.

Ünlü zombi dizisi The Walking Dead evreninde geçecek Destines adlı bir oyunun yolda olduğu sızdırılmıştı. Bu iddiaların ardından GameMill Entertainment ve AMC, oyunun geleceğini resmi olarak doğruladı. Dizinin 1. ve 4. sezonları arasında geçen hikayeyi, seçimlerinizle yeniden şekillendirebileceksiniz. Üçüncü şahıs ve hikaye odaklı olacak yeni aksiyon oyunu, belirtilenlere göre PC,PS, Xbox ve Nintendo için çıkış yapacak.

Oyuna dizideki başrol olan Rick Grimes ile başlayacaksınız ve tıpkı dizideki gibi Greene çiftliği, hapishane, Woodbury ve Atlanta gibi önemli yerleri ziyaret edeceksiniz. GameMill, kimin yaşayıp kimin öleceğini belirleyebilecek bazı önemli seçimler yapacağımızı da belirtti. Hatta bu seçimlerin bazılarının diziden farklı ilerleyeceğini ve gelecekte ne olacağına tamamen sürpriz bir biçimde karar vereceğimizi açıkladı. Yani dizide yaşayan bir karakteri seçimlerimizle öldürebileceğiz.

The Walking Dead Hikayesi Sizin Elinizde

The Walking Dead

Destinies; Shane, Michonne, Carol, Daryl, Rick ve daha fazlası dahil olmak üzere diziden birçok karakter içerecek. Her karakterin kendine özgü yetenekleri olacak ve sınırlı miktarda silah (yarasalar, katanalar, tabancalar, pompalı tüfekler ve tatar yayları gibi) ile cephane dahil olmak üzere kaynaklarınızı yönetmeniz gerekecek. Ek kaynaklar toplayarak kampımızı güçlendirmemiz ve ilişkilerimizi de iyi tutmamız oldukça önemli olacak.

GameMill, Destinies’in beklenen fiyatının 49,99 dolar olduğunu söylüyor. Yerel bir fiyatlandırma olmazsa oyun 1300 TL civarında olacak. The Walking Dead oyunu Destinies’in 14 Kasım 2023 tarihinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ayrıca Gamescom 2023 etkinliğinde oyunla ilgili daha fazla detayın duyurulması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.