The Surge Playstation 4’te 60 FPS İle Oynanabilecek

Kısa süre sonra piyasaya çıkacak olan oyun, sağlam bir görsel şölen sunmayı hedefliyor.

Deck13 Interactive tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayıncılığı üstlenilen oyun 16 Mayıs 2017′de piyasaya çıkacak. Distopik bir gelecekte, insanoğlu tarafından dünyanın kaynaklarının kurutulduğu bir dönemde, makineleşmiş düşmanlar ile savaşacağınız oyun, Playstation 4 kullanıcıları için etkileyici görsel seçenekler sunacak.

The Surge Playstation 4 üzerinden 4K 30 FPS ya da 1080p 60 FPS oynanış sunacak. 4K çözünürlüğe sahip ekranları olan oyuncular biraz kararsız kalabilir ancak 1080p çözünürlüğe sahip oyuncular oldukça stabil ve keyifli bir oyun deneyimine hiç düşünmeden dalabilirler.

Playstation 4, Xbox One ve Windows PC için piyasaya çıkacak olan oyun ön siparişe açık. Hatta Steam sayfası üzerinden küçük bir indirimle PC versiyonunu satın alabilirsiniz.

Şu an % 10 indirimle 162 Türk lirası karşılığında satılan oyunun Steam mağazasındaki sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Çıkış yaptığı tarihte sadece tek oyunculu modu destekleyecek oyuna, gelecek günlerde çok oyunculu modların da ekleneceğine dair herhangi bir duyuru yapılmadı. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmadığını da hatırlatalım. 

Oyunun etkileyici oynanış fragmanını aşağıdaki ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol