Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Skywalker Saga Galactic Edition Duyuruldu

Konsollar için 80 dolar ve PC için 70 dolara mal olan Galactic Edition, altı yeni DLC karakter paketi ile Character Collection 2 içerecek.

LEGO Star Wars The Skywalker Saga desteğinin bittiğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Warner Bros. Games ve TT Games, Xbox One, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S için 1 Kasım’da piyasaya sürülecek Galactic Edition’ı duyurdu. Konsollarda 80 dolar ve PC’de 70 dolar fiyat etiketiyle, temel oyun, iki karakter paketi ve Klasik Obi-Wan Kenobi’yi içerecek.

İkinci karakter paketi, yeni karakterlerle altı yeni ek paketi bir arada sunacak. Bunlar arasında Star Wars: Andor, LEGO Star Wars: Summer Vacation TV Special, Star Wars: Obi-Wan Kenobi, Star Wars: The Book of Boba Fett, Star Wars: Rebels ve Star Wars: The Clone Wars yer alacak. Genel olarak, 30’dan fazla oynanabilir karaktere sahip olacaksınız.

The Skywalker Saga 6 Milyon Oyuncuya Ulaştı

The Skywalker Saga

The Skywalker Saga Galactic Edition Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak her karakter paketinin 17 TL fiyat etiketine sahip olduğunu ve karakter paketinin tek başına 85 TL karşılığında satıldığına da biliyoruz.

Yani oyun için yerel fiyatlandırma mevcut ancak bu özel sürümün kaç paradan çıkacağını bilemiyoruz. Malum, art arda gelen zam haberlerinden dolayı kesin konuşamıyoruz.

İlginç bir şekilde, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Nisan ayında lansmanından bu yana altı milyondan fazla oyuncuya sahip olduğu açıklandı. Temel oyun hakkında daha fazla ayrıntı için buradaki incelememize göz atın. Önümüzdeki aylarda Galactic Edition güncellemeleri için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.