The Sinking City Ertelendi Mi?

The Sinking City'nin Steam sayfasından çıkış tarihi kaldırıldı.

Geçtiğimiz aylarda PayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan The Sinking City oyuncular tarafından merakla beklenirken, oyunun Steam sayfasındaki çıkış tarihi kaldırıldı. 21 Mart 2019’da çıkması beklenen yapım akıllara ertelendi mi sorunu getirdi.

Hayatta kalma ve korku oyunu olarak oynanacak olan The Sinking City karanlık atmosferi ile bizleri gerilim dolu bir dünyaya götürecek. Haftalar önce Steam’de 21 Mart’ta çıkış yapacağını duyuran oyun, dün gece çıkış tarihini sadece 2019 olarak değiştirdi. Oyuncular oyunun ertelendiğini düşünürken bu konuda henüz herhangi bir gelişme yaşanmadı. Ancak oyunun Amazon’daki konsol sürümüne göz attığımızda çıkış tarihi olarak 31 Mayıs’ın belirtildiğini gördük.

Oyuncuları 1920’li yıllara götürecek olan The Sinking City tek oyunculu olarak oynanacak. Frogwares imzası ile geliştirilen yapım konsol ve bilgisayar platformunda Bigben Interactive tarafından yayınlanacak. Türkçe dahil olmak üzere 16 farklı dil desteğine sahip olacak olan oyun, şuan Steam’de çıkış tarihi olarak sadece 2019’a sahip. İlerleyen günlerde oyunun çıkış tarihi ile ilgili daha net bilgilerin gelmesi bekleniyor.

The Sinking City PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için bu yıl çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol