Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4’ün 2023 Yol Haritası Belli Oldu

Sims 4 ekibi, 2023 için ilk yol haritasını ve topluluk canlı yayınını sunarak gelecekteki ek paketler için ipuçları verdi.

Sims ekibi, 2023’te The Sims 4‘e gelecek yeni içeriğin ilk yol haritasına dair ipucu veren bir tanıtım videosu yayınladı. Bebekler, yeni paketler, The Sims 5 ve daha fazlası dahil olmak üzere geliştiricilerin etkinlik sırasında duyurduğu her şey büyük heyecan yarattı. Aylar süren sessizliğin ardından stüdyo, nihayet 2023 için yeni içerikleri duyuran kısa bir video yayınladı.

Project Rene adlı yeni nesil Sims’in duyurulması ve temel oyunun oynaması ücretsiz hale getirilmesi, The Sims 4’ün geleceği için heyecan verici şeylerin ipuçlarını verirken, dördüncü oyunun terk edilmediğini görmek güzel. Tartışmalara konu olsa da, onlarca ek paket, sürekli olarak karmaşık dünyalar ve mevcut oynanış üzerine inşa edilen Sims serisinin büyük bir parçası oldu.

The Sims 4 Güncelleme Almaya Devam Edecek

The Sims 4

Resmi Sims Twitter hesabında, The Sims’in önümüzdeki birkaç ay içinde çıkarmayı planladığı yeni şeyleri anlatan ve 31 Ocak’ta yayına girecek bir topluluk yayınını duyuran küçük bir yol haritasını gösteren bir video içeren yeni bir gönderi mevcut. Bir aile ağacına sahip olduğu ve akrabaları ve aileyi ima eden çok sayıda dil kullandığı için bir aile birleşimi ek paketi bekliyoruz.

Kesin zamanlama hakkında hiçbir ayrıntı yok ancak oyuncuların yakın gelecekte bir temel oyun güncellemesi, iki Kit ve bir Genişletme paketi alacağı ortaya çıktı. Güncelleme, sanat eserinin bir bebek bezi olmasıyla, merakla beklenen yeni yaşam aşamasına ve bebeklere işaret etti. Kitler ve Genişletme paketi için diğer resimler daha belirsiz ancak iç çamaşırı, dişler ve bir ayı görüyoruz.

Bu tanıtımdan sonra pek çok spekülasyon yapıldı ancak birçok oyuncu akrabalar ve aile ilişkilerine odaklanacak bir genişletme paketinde hem fikir oldu. Şans eseri, oyuncular uzun süre beklemek zorunda kalmayacak ve büyük olasılıkla 31 Ocak canlı yayınından sonra yeni yılda The Sims 4’te neler bekleyebilecekleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.