Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4: High School Güncellemesi Sızdırıldı

Popüler bir perakendecideki listelemeye göre, The Sims 4: High School paketi gerçekten de önümüzdeki ay oyuna eklenecek.

Görünüşe göre The Sims 4: High School genişlemesi, yeni bir görselle dolaylı olarak onaylandığı için ek paketin resmi duyurusuna çok az kaldı. Doğru olduğu kanıtlanırsa, paket bu hafta başlarında yayınlanan Werevolves isimli Kurt Adam genişlemesinden sonra oyun için bir sonraki büyük içerik güncellemesi olacak.

Werewolves Game Pack, Haziran ayının başında resmi olarak duyuruldu ve oyuncuların keşfetmesi için geniş bir kurt adam hikayesi ekledi. Oyun içi karakterleri doğaüstü kurt adamlara dönüştürmenin yanı sıra, paket Moonwood Mill adında yeni bir dünya da tanıttı. Ek pakete dahil olan yeni oyun mekaniği, oyuncuların lycanthrope’a özgü etkinliklere katılmalarına ve kurt sürülerine katılmalarına olanak tanıdı.

The Sims 4: High School Neler Sunacak?

The Sims 4

Daha önce EA tarafından düzenlenen bir ankette sızdırılan ve merakla beklenen The Sims 4: High School genişlemesi, Twitter‘da The Henford Hen’den onay aldı. Kullanıcıya göre, CDKeys.com web sitesinde yukarıda bahsedilen genişlemeyi fark eden bir abone tarafından bilgilendirildi. Biz bu haberi yazarken, paketin 27 Temmuz’da çıkacağını iddia eden sayfa hala yayında.

Halihazırda belirli bir fiyat olmasına rağmen, The Sims 4: High School şu anda ön sipariş için mevcut değil. Ek pakete nelerin dahil olduğuna dair hiçbir bilgi de sağlanmadı. Şu anda paket, temel oyundaki etkinlikleri listeleyen genel bir Sims 4 açıklaması ile listelenmiş. Bununla birlikte, resmi The Sims 4 ek paket kapaklarından biraz farklı olmasından dolayı, bunun hayran yapımı bir çizim olması da mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.