Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4’e Kurt Adamlar Geliyor!

Mayıs ve Haziran için yeni bir The Sims 4 yol haritası yayınlandı. Oyuna eklenecek olan kurt adamlar tanıtılırken yakında çıkacak ufak eklentiler de tanıtıldı.

Geliştirici EA, The Sims 4 için yeni bir Game Pack ve iki Kit‘in yakında piyasaya sürüleceğini onaylayan ve aynı zamanda kurt adamları tanıtan yeni bir yol haritası yayınladı. Oyun 2014’te çıktığından beri 40’tan fazla ücretli genişletme paketi aldı. Oyun, piyasaya sürülmesinden bu yana 36 milyondan fazla kopya satarak tüm zamanların en başarılı simülasyon oyunlarından birisi oldu.

The Sims serisindeki her oyun bir miktar DLC aldı ve The Sims 4 şimdiye ek paket konusunda zirve oldu. The Sims Twitter sayfasında yayınlanan gizemli yeni bir video, oyunun önümüzdeki iki aylık içeriği hakkında bilgi verdi ve yeni bir Game Pack ve gece temalı iki yeni Kit’i duyurdu. Gelecek paketler Go Wild, Cozy Nights In ve Chic Nights Out olacak.

The Sims 4: Go Wild Kurt Adamları Oyuna Dahil Edecek

The Sims 4
The Sims 4 Go Wild ile kurt adamlar oyuna dahil olacak.

EA, Sims Kit tepkisinden ders almamış gibi görünse de gelecek olan bu sürümlerin tümü, oyuna yeni eğlenceli ögeler ekleme potansiyeline sahip. İki Kit’in tam olarak ne içereceği belli olmasa da, Cozy Nights In‘de yeni dış mekan mobilyaları yer alırken, Chic Nights Out daha moda odaklı olacak. Duyurunun açık ara en heyecan verici kısmı oyuna kurt adamlar ekleyecek olan Go Wild oldu.

Piyasaya sürülmesinden bu yana oyuna çok talep edilen bir eklentiydi, çünkü geçmiş oyunlarda birçok oyuncu için favori bir doğaüstü Sim türüydü. Pek çok oyuncu, özellikle birkaç The Sims geliştiricisi Twitter’da yeni içerik yayınladıktan sonra, bu yol haritasında tam bir Genişletme Paketinin duyurulmasını umduğundan, bazı hayranlar genel duyurudan hayal kırıklığına uğrayacak.

The Sims 4, Temmuz 2021’den bu yana yeni bir Genişletme Paketi almamıştı, yani bu yol haritasının zaman çizelgesi sona erdiğinde, bu boyuttaki herhangi bir sürüm arasında neredeyse tam bir yıl olacak. Genişletme Paketi duyurusunun olmaması bazı hayranlar için sinir bozucu olsa da, birçoğu kurt adamların görünüşte yedi yıl sonra nihayet seriye geldiğinin haklı olduğunu hissedecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.