Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Güneydoğu Asya’dan İlham Alan The Sims 4 For Rent Paketi Duyuruldu

Electronic Arts, sevilen yaşam simülasyonu The Sims için yeni bir genişletme duyurdu. For Rent adındaki paket, oyuncuları yemyeşil tropikal bir bölge olan Tomarang'da kiracı veya ev sahibi olmaya davet ediyor.

Yayıncı Electronic Arts (EA) ve geliştirici Maxis, geçtiğimiz yıl itibarıyla tüm platformda oynaması ücretsiz olan The Sims 4 için eğlenceli genişletme paketleri çıkarmaya devam ediyor. Ağustos ayında oyunculara kapsamlı bir çiftlik hayatı sunan Horse Ranch paketini yayımlayan EA, bu kez de Güneydoğu Asya’dan ilham alan tropikal bir dünyada kiracı veya ev sahibi olma şansı tanıyor.

The Sims 4 For Rent Genişletme Paketi‘nde; kasaba evleri, dubleksler, daireler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli konutlar inşa etme ve yaratma fırsatına sahip olacaksınız. Bir mahalle sakini olarak gürültücü komşularınızla da uğraşacaksınız, bir topluluk oluşturmak için çaba da harcayacaksınız. Evinizin tamiratının sorumluluğunu almanın yanında birkaç farklı evin kontrolünü de üstlenebileceksiniz.

The Sims 4 For Rent Paketi, 7 Aralık’ta Geliyor

Yemyeşil tropikal bir manzaraya ve canlı şehir silüetine yerleştirilmiş doğal bir dünya olan hareketli Tomarang şehri, birden fazla ailenin yaşadığı mahallelerde birçok farklı yaşam ve hikayeye ev sahipliği yapıyor. Gelenek ve modernitenin bir karışımını sunan bölge, yemyeşil manzaraları ve kültürel öğeleriyle Güneydoğu Asya‘dan ilham alıyor.

the sims 4 for rent paketi

The Sims ekibi, Güneydoğu Asya kültürünün unsurlarını yansıtmak ve oyuncuların bireyselliklerini nasıl keşfettikleri ve ifade ettikleri konusunda daha fazla seçenek sunmak için Asya kökenli Amerikalı rapçi ve sosyal adalet savunucusu Jason Chu ile işbirliği yaptı. The Sims 4 For Rent paketinde ilk kez birden fazla Sim ailesinin aynı konutta yaşayabileceği tamamen özelleştirilebilir apartmanlar inşa edebilirsiniz.

Ahşap ağırlıkları konutların iç mekanlarını Güneydoğu Asya’dan ilham alan geleneksel halılar, sandalyeler, fayanslar ve lambaların yanında geleneksel ahşap oymalar ve rattan mobilyalar ile dekore edebilirsiniz. The Sims 4’ün en yeni eklenti paketi, For Rent 7 Aralık 2023 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC’de EA Uygulaması, Epic Games Store ve Steam’de, Mac’te de Origin aracılığıyla piyasada olacak. Daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.