The Outer Worlds Steam’de Değil Epic Store’da Yayınlanacak!

The Outer Worlds 2020'de lansmana çıkacakmış.

2019 yılında çıkması beklenen ve oyunculara bilim kurgu niteliğinde içerikler sunacak olan The Outer Worlds 2020 yılında konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanacak. Aylardır Steam’de sergilenen yapım bilgisayar oyuncuları için Epic Store’da lansmana çıkacak.

Günümüzün popüler oyun motorlarından birisi olan Unreal Engine ile geliştirilen The Outer Worlds tek oyunculu oynanışı ile oyuncuları aksiyon dolu bir yapıya götürecek. Birinci şahıs kamera açıları eşliğinde mücadele edeceğimiz yapımda 10 farklı dil seçeneğinin olacağından da bahsetmiştik. Aksiyon RPG türünde sürükleyici bir oynanışa sahip olacak olan oyun, bugün gelen bilgiler ile Steam’de değil Epic Store’da yayınlanacakmış.

Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Obsidian Entertainment’in merakla beklenen oyunu olan The Outer Worlds, Altchar tarafından yapılan haberde bilgisayar oyuncuları için Epic Store’da yayınlanacakmış. Habere göre oyun bir yıl boyunca Epic Store’da yayınlanacakmış. Ayrıca 2019 yılı içerisinde çıkması beklenen oyun, 2020’de çıkacakmış.

Oyun piyasaya sürüldükten bir yıl sonra Steam’de de satılmaya başlanacak. Epic Store, Steam’in elinden birer birer oyunları çekip almaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol