Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dinozorlu Hayatta Kalma Oyunu The Lost Wild Duyuruldu

The Lost Wild, yayıncı Annapurna Interactive'in yayıncılık görevlerini üstlendiği yeni bir dinozor temalı hayatta kalma korku oyunu olarak duyuruldu.

Annapurna Interactive’in son canlı yayın etkinliği sırasında yayıncı, aktif olarak geliştirilmekte olan yepyeni bir dinozor temalı hayatta kalma korku oyunu The Lost Wild‘ı ortaya çıkardı. Son zamanlarda dinozor temalı çok fazla oyun görmeye başladık ancak bu daha çok Ark Survival veya The Forest tarzı bir oyun olacak.

The Lost Wild ilk olarak yaklaşık bir yıl önce geliştirici Great Ape Games tarafından duyurulmuştu ancak bugün Annapurna Interactive’in yayıncılık görevlerini üstlendiği doğrulandı. Oyun için hayranlara oyundan ne bekleyecekleri hakkında bir fikir veren yeni bir sinematik fragman yayınlandı. Birinci şahıs bakış açısı kullanacağız ve dinozorlarla dolu büyük bir ormanı keşfedeceğiz.

The Lost Wild Türkçe Olacak

The Lost Wild

Video da dinozorlar karakterimizin üzerine gelirken karakterimiz bir işaret fişeği yakıyor ancak daha sonra görüntüler kesildiğinden bunun amacının ne olacağı belirsiz. İşaret fişeklerinin dinozorları başka bir yere atarak dikkatlerini dağıtmak için kullanılması mümkün ancak henüz ortaya çıkarılmamış başka bir amaca hizmet etmeleri de mümkün.

The Lost Wild ilginizi çektiyse oyunun Steam sayfası açıldı ve 2024 yılında çıkış yapacağı açıklandı. Steam sayfasında gördüğümüz kadarıyla oyun resmi Türkçe dil desteği içerecek. Oyunun konsollar için de bir nokta da çıkış yapacağı açıklandı. Ne de olsa, şu anda modern konsollarda büyük bir dinozor korku oyunları boşluğu var, bu yüzden The Lost Wild bu boşluğu doldurmak için büyük bir fırsata sahip.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.