Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Long Dark: Tales from the Far Territory Duyuruldu

Tales from the Far Territory, oyuna yeni bölgeler, yoğun sis, Fotoğraf modu ve tehlikeli bir puma ile yeni oynanış mekanikleri eklenecek.

Hinterland Studios’un hayatta kalma oyunu The Long Dark, 5 Aralık’ta PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden ücretli bir genişleme paketi alacak. Hayatta Kalma Modu’nu genişletecek olan Tales from the Far Territory, 12 ay boyunca bölümler halinde yayınlanacak.

Oyuncular, Uzak Menzil Şube Hattı ve Transfer Geçidi ve geniş bir ovada bulunan uzak bir hava alanı olan Terkedilmiş Havaalanı gibi yeni bölgeleri keşfedebilecek. Diğer bölgeler arasında, her biri kendi payına düşen sırlara sahip olan Endüstriyel Maden ve Dağ Geçidi gibi alanlar yer alacak.

The Long Dark: Tales from the Far Territory Neler Sunacak?

The Long Dark

Yeni oynanış mekanikleri açısından, elektrostatik enerjisi elektroniğin aniden etkinleşmesine sebep olabilecek bir ‘Sis Türü‘ oyuna eklendi. Belirli etkilere maruz kalındığında yeni bir risk olan ‘Uykusuzluk Sıkıntısı’ ortaya çıkabilecek.

Sarf malzemelerine ve benzersiz konumlara yönlendiren sinyaller için Portatif Kısa Dalga’yı da kullanabileceksiniz. Yeni tarifler ve malzemeler, bir Fotoğraf Modu (oyun içi kamera ve karanlık oda ile) ve oyuncunun “şimdiye kadarki en büyük düşmanı” haline gelebilecek bir ‘Puma‘ da oyuna eklenecek.

Bu da yetmezmiş gibi, üç öyküsel bölüm de oyuna dahil edilecek. Her birinin farklı hedefleri olacak ve temel oyunun Wintermute hikayesiyle bağlantılı olacak. Tales from the Far Territory güncellemeleri 8-10 haftalık bir ritimle yayınlanacak. Bazıları ücretli olacak ve Sezon Bileti sahiplerine özel olacak ancak diğerleri ise temel oyun sahiplerine ücretsiz olacak.

The Long Dark: Tales from the Far Territory ayrıca 2023’ün başlarında Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch’e gelecek. Bu arada daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.