The Legend of Zelda: Ocarina of Time Lost Woods Çıktı

Zelda'yı bir de Unreal 4 ile deneyin!

CryZENx tarafından The Legend of Zelda: Ocarina of Time Lost Woods’un Unreal Engine 4 grafik motoruyla hazırlanan remake sürümü çıkış yaptı. İsminden de anlaşılacağı gibi bu remake sürümüyle, Nintendo 64 klasiği Zelda oyununun Lost Woods bölümü yeniden yapıldı. Unreal Engine 4 grafikleriyle oldukça hoş gözüken oyunu herkes indirip deneyebilir ve de tamamen ücretsiz.

CryZENx aslında Zelda hayranlarının tanıdığı bir isim ve daha önce pek çok Zelda remake projesine imza attı. Daha önceki yapımlarında olduğu gibi bu sürümde de oyuncular Link’i kontrol edebilecek, yeniden yaratılan çevreyi keşfedebilecek ve NPC’lerle etkileşime geçebilecek. Unreal Engine 4 sayesinde artık çevre daha esnek ve su efektleri de harika gözüküyor.

CryZENx öncesinde de The Legend of Zelda: Ocarina of Time’ın çeşitli bölümlerini Unreal Engine 4 ile tekrar hazırlamıştı ve açıkçası bunların hepsini bir araya getirip paket halinde sunsa çok daha iyi olacak.

Fakat yine de ayrı olarak indirmek isteyenler bu bağlantıyı kullanabilir ve The Legend of Zelda: Ocarina of Time Lost Woods’u Unreal 4 ile deneyebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol