The Last of Us Dizisini Bekleyenlere Müjdeli Haber Geldi

The Last of Us sevenlerinin merakla beklediği The Last of Us dizisinin çekim aşamasından gelen bilgi, heyecanlandırdı

PlayStation oyunları arasında en çok tercih edilen ve beğenileri toplayanlardan biri olan The Last of Us’ın dizi olarak karşımıza çıkması için birkaç zamandır planları yapılıyordu. Sonunda bu dizi için hareketlenmeler başladı. The Last of Us dizisinin yönetmeni tarafından paylaşılan Instagram gönderisi, müjdeli haberi vermesiyle beraber aslında dolaylı bir şekilde bizlere ayrıntı veriyor.

The Last of Us

The Last of Us Dizisinin İlk Bölümü Çekildi!

Gelecek yıl seyircisiyle buluşacağı beklenen dizinin ilk bölümünün tamamlandığı, yönetmen tarafından paylaşıldı. Yönetmen Kantemir Balagov’un Instagram gönderisinde ilk bölümün çekildiği bilgisi, hatta dizinin pilot bölüme de ihtiyacı olmayacağını belli ediyor. Şöyle ki diğer bölümlerin çekimleri devam ediyor, bu yüzden de bölümler haftadan haftaya çekilmek yerine hepsinin aynı anda çekilip yayınlanması bekleniyor.

Dizinin diğer bölümleri için yönetmenlik koltuğuna Jasmila Zbanic ve Ali Abbasi oturacak. Balagov’un dizinini sadece ilk bölümünü yönetmiş olması doğrusu negatif bir durum değil. Görünüşe göre şirket, karakterlerin seyirciler ile ilk defa tanışmasına ekstra önem veriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol