Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Dizisinin Kadrosuna Önemli Takviye

Euphoria dizisinden tanınan 18 yaşındaki Amerikalı aktris Storm Reid, The Last of Us dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

HBO ve Sony’nin ortaklaşa geliştirdiği The Last of Us dizi uyarlamasının oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Deadline’ın haberine göre Euphoria dizisi ile yıldızı parlayan 18 yaşındaki Amerikalı aktris Storm Reid, Ellie’nin yakın arkadaşı Riley Abel’ı canlandıracak.

Naughty Dog imzalı PlayStation oyununun hayranları, Riley’i 2014 yılında çıkan The Last of Us: Left Behind adlı DLC’den hatırlayacaklardır. Yaani King tarafından seslendirilen karakter, ana oyundaki olaylardan birkaç hafta önce geçen bölümde eski arkadaşı Ellie ile yeniden bir araya gelmişti.

Reid, Ellie’nin Yakın Arkadaşı Riley’i Canlandıracak

the last of us dizi storm reid

Oyundan sonra The Last of Us dizisinde de karşımıza çıkacak karakterlerden biri olan Riley, seride ufak bir role sahip olacak. Başrolünde Zendaya’nın olduğu Euphoria ile adını duyuran 18 yaşındaki Storm Reid, geçen yıl vizyona giren The Suicide Squad filminde de yer almıştı.

The Last of Us dizi uyarlamasında Joel rolünde Pedro Pascal, Ellie rolünde Bella Ramsey, Tommy rolünde Gabriel Luna, Sarah rolünde Nico Parker ve Marlene rolünde Merle Dandridge olacak. Chernobyl’in yaratıcısı Craig Mazin ve Naughty Dog’tan Neil Druckmann ortaklığında yazılan seri, ilk sezonu ile 10 bölümden oluşacak. Druckmann ayrıca bazı bölümlerde yönetmenlik görevini de üstlenecek. HBO Max platformunda yayınlanacak olan dizinin çıkış tarihi henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.