Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kötü Haber: The Last of Us 2. Sezon Çekimleri Ertelendi

The Last of Us dizisinin 2. sezon çekimleri, Pedro Pascal'ın yoğunluğu sebebiyle ertelendi.

Başrolünde Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in olduğu The Last of Us dizisi, aynı adlı efsanevi PlayStation oyununu ekranlarımıza getirmişti. Hem atmosferi hem de karakter tasarımlarıyla aslına son derece sadık olan uyarlama, izleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not aldı.

Game of Thrones’un ardından en çok izlenen HBO dizisi olarak tarihe geçen yapım, tam 24 dalda Emmy adaylığı aldı. Aynı zamanda Emmy’e aday gösterilen ilk video oyunu uyarlaması olan The Last of Us, bu alandaki yapımların makus talihini de nihayet yendi.

The Last of Us 2. Sezon 2025’te Yayımlanacak

Efsane oyunun mimarı Neil Druckmann ve bir başka HBO klasiği Chernobyl’den tanınan Craig Mazin tarafından yaratılan The Last of Us, ikinci sezonuyla geri dönecek. Hollywood grevleri nedeniyle aksayan çekimlere şimdi de Pascal’ın yoğun takvimi engel oldu.

the last of us 2. sezon ertelendi

Maxblizz adlı web sitesinin haberine göre dizide Joel karakterine hayat veren ünlü aktörün yoğunluğu sebebiyle The Last of Us 2. sezon çekimleri ertelendi. 7 Ocak 2024’te başlaması beklenen çekimlerin 20 Şubat 2024 tarihine kaydırıldığı belirtildi. Prodüksiyonun ise Eylül 2024’te başlaması bekleniyor.

Daha önce The Mandalorian, Game of Thrones ve Narcos gibi başarılı yapımlarda rol alan Pascal, The Last of Us’ın yanı sıra Ridley Scott’ın yönettiği Gladiator 2 filminde oynuyor. Paul Mescal, Barry Keoghan ve Denzel Washington gibi isimlerin de olduğu yapımın 22 Kasım 2024’te vizyona girmesi planlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.