The Last Maverick: Survival Raft Adventure Güncellendi!

The Last Maverick: Survival Raft Adventure 12 Mart'ta Android platformunda güncellendi.

Android platformunda macera oyunları arasında yer alan The Last Maverick: Survival Raft Adventure dün yeni bir güncelleme aldı.

Pride games Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan The Last Maverick: Survival Raft Adventure oyun severlere mobil platformda hayatta kalma mücadelesi sunuyor. Açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkan yapım da bir adada hayatta kalmaya çalışacak ve etrafta bulunan birbirinden farklı tehlikeler ile mücadele etmeyi öğreneceğiz. Oyun içerisinde hayatta kalabilmemiz için çeşitli silahlar ve araçlar bulunuyor. Silahlar ile kendimizi koruyacak ve araçlar ile kendimize kalacak yer inşa edeceğiz.

Aksiyon macera oyunları arasında orta sıralarda yer alan The Last Maverick: Survival Raft Adventure ile mağaralarda keşifler yapacak, denizlerde balık avlayacak ve daha birçok aktiviteyi gerçekleştireceğiz. Oyun içerisinde oldukça tatmin edici bir içerik bizleri karşılamaktadır. Geniş bir haritaya sahip olan oyuna yakında Multiplayer mod da gelecek. Henüz Multiplayer modunun ne zaman ekleneceği belli değil. Oyun içerisinde çevreden gelebilecek saldırılara karşı barınak etrafına tuzaklar yapabilir, hayvanların zarar verdiği bölgeleri tamir edebilirsiniz.

Özellikler

  • Geniş bir dünya
  • Gerçekçi bir yapı
  • Zengin içerik
  • Orta derece grafikler
  • Ücretsiz

Oyunu buradan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>