Bilim Kurgu Oyunu The Invincible’dan Heyecanlandıran Fragman

Golden Joystick Awards 2021 sırasında Stanislaw Lem'in romanından uyarlanan The Invincible'ın yeni bir fragmanı sunuldu.

Ekim ayının ortasında sunulan kısa tanıtımdan sonra, Stanislaw Lem’in aynı adlı romanına dayanan The Invincible‘ın ilk resmi fragmanını aldık. Fragman Golden Joystick Awards 2021 galasında gösterildi ve aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlk kez bu oyun ile çıkış yapacak olan Polonyalı stüdyo Starward Industries tarafından geliştirilen oyun; PC, PS5 ve Xbox Series X/S’e çıkış yapacak ve gidişatı oyuncunun kararlarıyla belirlenecek doğrusal olmayan bir hikaye sunacak. Ayrıca oyun resmi olarak Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak!

Starward Industries stüdyosunu ilk kez duyuyorsanız bu ekip; The Witcher 3Cyberpunk 2077 ve Dying Light dahil olmak üzere birçok AAA serisinde görev alan geliştiriciler tarafından kuruldu.

The Invincible

The Invincible’dan Heyecan Uyandıran Fragman

Bu fragman bize yeni retro-fütüristik bilim kurgu gerilim oyununa ilk kez detaylı bakış atma şansı verdi. The Invincible, birinci şahıs bir bilimkurgu gerilim oyunu olacak. Bu oyunda oyuncular, düşman bir gezegende bir uzay bilimcisi rolünü üstlenecek.

Düşman bir gezegende bir uzay bilimcisi olarak uyandığınızda, uzay geminizin kayıp mürettebatını bulmak için gizemli bir göreve başlıyorsunuz. Hayatta kalmak, aynı zamanda, gezegenin sırlarını ortaya çıkarırken, herkesin düşündüğünden daha büyük olan doğru seçimleriniz meselesi olacak.

Bu oyunda oyuncular, yıldızlararası bir bilimsel keşif gezisinde bir bilim adamının rolünü üstlenecek. Oyuncular, uzay gemilerinin kayıp mürettebatını bulmak için gizemli bir göreve başlayacak.

Oyunun hikayesi, Stanislaw Lem’in aynı adlı çığır açan bilimkurgu kült klasiğinden ilham alacak. Ayrıca The Invincible, Unreal Engine’i kullanacak ancak, Işın İzleme efektlerinden mi yoksa DLSS’den mi yararlanacağını bilmiyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol