Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Game Awards 2022 Nasıl İzlenir?

Bu yılki oyun ödülleri töreni 9 Aralık Cuma gece 3:30'da YouTube, Twitch ve Steam üzerinden canlı yayınlanacak.

Bu yıl çıkan oyunların ödüllerinin takdim edileceği ve yeni oyunların duyurulacağı The Game Awards 2022, 8 Aralık Perşembe günü 16:30 PST saatinde yayınlanacak. Türkiye Saati ile bakıldığında etkinlik, 9 Aralık Cuma gece 3:30‘a denk gelecek. The Game Awards 2022 YouTube üzerinden canlı yayınlanacak. Etkinliğin yayınlanacağı YouTube linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca YouTube dışında yayına erişmek isteyenler; Twitch, Facebook, TikTok, Twitter, Instagram gibi platformlardan da giriş yapabilir. Bunun için tek yapmanız gereken ödül töreninin platformda yer alan resmi sayfasına erişmek. Ek olarak yayını Steam’de izleyen izleyiciler, etkinlik sırasında Valve’den bir Steam Deck kazanma şansına sahip. Ancak maalesef bu ödül Türkiye için geçerli olmayacak.

The Game Awards 2022 Bu Sene Kısa Sürecek

The Game Awards 2022

Tekken 8 ve The Last of Us gibi yapımların duyurulacağı törende, Naughty Dog oyunlarının uyarlama projelerine de yer verilecek. Diğer olası duyurular arasında Final Fantasy 16, Star Wars Jedi Survivor ve Diablo 4 gibi yapımlar yer alıyor. Uzun süredir Geoff Keighley ile birlikte çalışan Hideo Kojima da, stüdyosunun yeni projesini bu etkinlikte duyuracak.

Mortal Kombat ve Injustice geliştiricisi NetherRealm Studios ise, bir sonraki oyununun henüz duyurulmaya hazır olmadığını söyledi. Bu yüzden hayranlar etkinlikte bu duyuruyu beklememeli. Bu yıl hangi oyunların aday olduğunu görmek için The Game Awards 2022 adaylarının tam listesine göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.