Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Game Awards 2022, Süresiyle Öncekilerden Ayrılacak

The Game Awards 2022 etkinliği, önceki etkinliklere göre daha kısa sürecek. Etkinliğin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geoff Keighley, The Game Awards 2022 etkinliğinin öncekilere göre biraz daha kısa olacağını duyurdu. Bu da yalnızca ödüllerin teslim edileceği ve oldukça az duyurunun yayınlanacağı anlamına geliyor. Keighley, bu yılki gösteriyi nasıl kısaltacakları konusunda çok fazla bilgi vermedi ancak prova seansları bittiğinde gösterinin tam süresi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşabileceğini söyledi.

Keighley, “Bu yıl yaptığımız şey gösteriyi biraz daha kısaltmaya çalışmak. Provalarımız bitene kadar resmi olarak bir şey söylemeyeceğim, ancak bu yıl çok daha kısa bir gösteri olacağını düşünüyoruz.” dedi. Bu seneki törenin önceki yıllara göre daha az fragman gösterip göstermeyeceği belirsizliğini koruyor. Önceden, bazı kazananlar sunucu tarafından duyuruluyordu ve geliştiriciler sahneye çıkmayı tercih etmiyorlardı.

The Game Awards 2022 İçin Hala Oy Verebilirsiniz

The Game Awards 2022

Bu nedenle bu sene ödül sahnesini daha boş görebiliriz. Şimdiye kadar Tekken 8, Dead Space Remake ve 505 Games‘ten yeni bir oyun da dahil olmak üzere bazı büyük oyunların The Game Awards 2022’de sergileneceği doğrulandı. Star Wars Jedi: Survivor, Diablo 4, Final Fantasy XVI ve yeni bir Crash Bandicoot oyunu gibi bazı oyunların da etkinlikte yer alacağı söyleniyor.

Bu yılki adaylar birkaç hafta önce açıklandı ve çoğu hayran törenin en büyük yarışmacılarının Elden Ring ve God of War Ragnarok olduğuna inanıyor. Oy kullanma sayfası ise hala açık durumda. Bu yüzden yıl içinde başarılı bulduğunuz oyunlara oy verebilirsiniz. Oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.