The Game Awards 2021 Adayları Yarın Açıklanacak

Oyun dünyasının en önemli etkinliklerinden birisi olan kabul edilen The Game Awards etkinliğinde yılın en iyileri adaylıkları yarın duyurulacak.

The Game Awards 2021 hızla yaklaşıyor.  Etkinliğin kurucu ortaklarından olan ve sunuculuğunu yapacak olan Geoff Keighley’in geçtiğimiz günlerde Epic Games’e verdiği röportajla birlikte etkinliği bekleyenlerin heyecanı daha da artmış durumda. Etkinlikte 40 ila 50 oyununu tanıtımının yapılacağı pek çok oyuncuyu heyecanlandırmıştı.

The Game Awards resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre The Game Awards 2021 adayları yarın açıklanacak.

The Game Awards 2021 Aday

The Game Awards 2021 Adayları Merak Ediliyor

Bu yıl koronavirüs pandemisi nedeniyle oyuncular çok sayıda yeni oyunla tanışamamıştı. Geliştirilen oyunların büyük bir kısmı daha ileri bir tarihe ertelenmiş olsa da yine de oyuncuları heyecanlandıran bazı yapımlar bu yıl içinde çıkışını gerçekleştirmişti.

The Game Awards 2021 adayları Salı günü Türkiye saati ile 21:00’de belli olacak. The Game Awards 2021 adayları Keighley’in canlı sunacağı bir etkinlikte her kategori için duyurulacak.

the game awards 2021 adaylari yarin aciklanacak 3

Bu yıl 30 farklı alanda ödül verilecek. Geçtiğimiz yıl düzenlenen The Game Awards 2020’de 26 ödül dağıtılmıştı. Adaylar açıklandıktan sonra yüzde 90 medya ve yüzde 10 halk oylaması sonrasında ödüllerin sahipleri belirleniyor.

Game Awards 2021 adaylarını pek çok kişi merak ediyor olsa da etkinlikte ödüllerin sönük kaldığını söyleyebiliriz. İzleyiciler etkinliği çoğunlukla yeni oyun duyuruları için izliyor ve bu yıl gerçekleşecek olan etkinlikte izleyicileri tatmin edecek gibi duruyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol