The Forest Nisan Ayında Yayınlanıyor!

4 yıldır Erken Erişim'de olan The Forest Nisan'da yayınlanacak.

İlk kez 2014 yılında yayınlanan ve günümüzde hala Erken Erişim Oyunu olarak Steam’de boy gösteren The Forest, Nisan ayında 1.0 sürümünü yayınlıyor.

Aksiyon ve macera oyunları arasında yer alan The Forest, Endnight Games Ltd tarafından geliştiriliyor ve yayınlanıyor. Aksiyonun ve gerilimin hat safa da bulunduğu oyunda yerlilerle mücadele edecek ve onları etkisiz hale getireceğiz. Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan oyunda ilkel silahlar ile hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Oyun içerisinde yerlilerin yanı sıra zombi tarzında canlılarda yer alıyor. Ok ve balta gibi ilkel silahları kullanarak kendimizi koruyacak ve dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı önlemler alacağız.

Oyun içerisinde beslenme ihtiyacımızı karşılayabilmek için mızraklarla göletlerde balık avlayacak, barınma için ağaçlardan kalacak yer inşa edeceğiz. İngilizce diline sahip olan oyunda tek oyunculu, eşli oyunculu ve çok oyunculu oyun modlara sahip olan oyun Steam’de 24.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. PC Gamer’ın bugün ki yaptığı habere göre son dört yıldır Erken Erişim’de bulunan The Forest 2018’in Nisan ayında tam sürüm olarak yayınlanacakmış. PlayStation 4 ve bilgisayar platformu için geliştirilen oyun hayatta kalma ve korku oyunu olarak tanımlanıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX®-compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Quad Core Processor

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX-compatible

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol