Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Finals Steam’de Bomba Gibi Bir Çıkış Yaptı

The Finals beklenmedik bir şekilde piyasaya sürüldü ve yine beklenmedik şekilde Steam'de bir hit haline geldi.

The Finals’ın ilk sezonu, 8 Aralık günü tamamen beklenmedik bir şekilde başladı. Battlefield serisinin emektarları tarafından geliştirilen oyun gerçekten büyük bir hit olma yolunda ilerliyor. Biz bu içeriğimizi yazarken, oyun anlık olarak 118 bin kişi tarafından oynanıyor. Ayrıca bundan tam 19 saat önce 242 bin anlık oyuncu sayısıyla rekor kıran oyun, Steam‘in en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor.

Ayrıca şimdiden 33 bin üzerinde inceleme alan oyun, yüzde 70 oranında olumlu inceleme alarak “çoğunlukla olumlu” olarak derecelendirildi. Oyunun olumsuz incelemelerin oyunla ilgili değil, başlangıçta yaşanan sunucu sorunlarıyla ilgili olduğunu düşünülürse, incelemeler bir hayli olumlu. Bu sunucu sorunlarının kısa sürede ortadan kaldırıldığının da altını çizelim.

The Finals Tamamen Ücretsiz

The Finals Steam'de Bomba Gibi Bir Çıkış Yaptı

Battlefield emektarlarının yeni oyunu, Steam’deki en popüler oyunlar listesinde 6. sıraya yükseldi. Bunda oyunun tamamen oynaması ücretsiz bir model kullanmasının da payı büyük. Ayrıca oyunun yalnızca Steam’de değil, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarında yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim. Oyunda çapraz platform desteği de mevcut.

Peki, nedir bu The Finals? Bütün haritanın ve çevrenin yıkılabilir olduğu, hızlı aksiyon mekaniklerine sahip ve yoğun çatışma içeren bir aksiyon oyunu. Üç kişilik üç ayrı takımın kapıştığı oyunda sürekli olarak haritada yer alan paraları çalmaya ve kaçırmaya çalışıyoruz. Tabii, bu süreçte diğer takımların amacı da bu olduğu için aksiyon bir an için olsun durulmuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.