Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Denzel Washington’lı The Equalizer 3 Fragmanı Yayınlandı

The Equalizer 3 ile Denzel Washington ile son bir maceraya çıkıyoruz!

Robert McCall olarak geri dönecek Denzel Washington’lı The Equalizer 3 fragmanı yayınlandı. Serinin merakla beklenen üçüncü filminde bir kez daha Robert McCall’ı canlandıracak Denzel Washington’ın maceralarına tanık olacağız. İkinci filmden bu yana sessizliğe gömülen serinin devam filminin çıkıp çıkmayacağı endişeleri vardı ancak nihayet bugün yayınlanan bir fragman ile hayranların endişeleri giderildi.

Pedro Pascal‘ın Dave York rolünde yer aldığı son film 2018’de yayınlandı. Önceki filmde Masters olarak David Harbour yer alıyordu ve üçüncü film hakkında pek bir şey bilmesek de, görünüşe göre Dakota Fanning üçüncü filmde Washington’a katılacak. Görünüşe göre Dakota Fanning, üçüncü filmde Washington’a katılacak ve onu Man on Fire’ın resmi olmayan bir devamı haline getirecek.

The Equalizer 3 Fragmanı

Denzel Washington'lı The Equalizer 3 Fragmanı Yayınlandı

The Equalizer 3 fragmanında görüyoruz ki Robert’ın İtalya’daki işlerinden emekli olmuş ancak fragmana bakarak konuşacak olursak, eskisi kadar yetenekli. Aksiyon filmlerinin yıldızı Washington’ı yeterince izlediğimizi düşünebilirsiniz ancak hem Washington hem de Fanning’i bunca yıldan sonra tekrar bir arada görmek de heyecan verici.

Bir önceki film olan Man on Fire, yıllar önce Fanning 10 yaşlarındayken çıktı. Bu yüzden The Equalizer serisinde üçüncü bir film için yeniden bir araya gelmelerini görmek, bir bütün olarak bu serinin hayranları için ekstra bir heyecanlı olacak. The Equalizer 3 fragmanından gördüğümüz kadarıyla bu filmde şiddet hiç eksik olmayacak. The Equalizer 3, 1 Eylül 2023‘te sinemalarda yayınlanacak. Yepyeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.