Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

David Harbour Twitch’te WoW Dragonflight Oynayacak

Stranger Things'deki Jim Hopper rolüyle tanınan World of Warcraft hayranı David Harbour, Twitch'te Dragonflight canlı yayınına ev sahipliği yapacak.

David Harbour, World of Warcraft topluluğundan ünlü yüzlerin de katıldığı World of Wacraft: Dragonflight güncellemesini yarın Twitch’te canlı yayınlayacak. Bu bilgi, Twitter‘da oyunun resmi hesabında paylaşıldı.

Netflix’in eleştirmenlerce beğenilen Stranger Things’indeki Jim Hopper rolüyle tanınan oyuncu, görünüşe göre Blizzard’ın popüler MMORPG oyununun hevesli bir hayranı ve geçmişte World of Warcraft’ı o kadar yoğun oynamıştı ki, oyunculuk kariyerini neredeyse ihmal etmesine neden olmuştu.

David Harbour Tam Bir World of Warcraft Sevdalısı

David Harbour

Dragonflight’ın lansmanı, tam olarak sorunsuz olmasa da birçok oyuncunun oyuna geri dönmesini sağladı. Yeni World of Warcraft genişlemesinin, Shadowlands ve Battle for Azeroth’un başarısızlığından sonra ihtiyaç duyduğu kefaret hikayesi olup olmayacağını söylemek için henüz çok erken olsa da, birçok oyuncunun Dragonriding’i en iyi özelliklerden biri olarak göstermesiyle ilk izlenimler çok güçlü oldu.

Dragonflight Sezon 1’in 12 Aralık’ta başlamasıyla, şu anda oyunculara sunulan tek içerik Normal, Heroic ve temel Mythic Dungeon’lar oldu ve resmi World of Warcraft Twitter hesabına göre, David Harbour bunlardan birçoğunu Twitch’te yayınlayacak. Maximum, Naguura, Annie Fuchsia ve Larsfest, Dragonflight’ın yeni zindanlarını ele geçiren Stranger Things yıldızına katılacak.

Bu ekibin kesin rol bileşimi bilinmiyor ancak David Harbour eskiden Norad adında bir Night Elf Tank Warrior oynuyordu ve baskın loncasının tank dışı olarak hizmet veriyordu. Dragonflight’taki rolünü mutlaka tekrarlamasa da, benzer bir rol alacağını tahmin ediyoruz.

Bu yayın, Blizzard Entertainment’ın World of Warcraft: Dragonflight için yaptığı ünlülerle ilgili ilk işbirliği değil, çünkü Pedro Pascal gibi birkaç ünlü aktör Dragonflight’ın lansman öncesi pazarlama kampanyasında rol aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.