Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls V: Skyrim’e Unreal Engine 5 Dokunuşu

Myrkur Games Çevre Sanatçısı Christian Gomm, The Elder Scrolls V: Skyrim'e Unreal Engine 5 dokunuşu yaptı.

Myrkur Games Çevre Sanatçısı Christian Gomm, The Elder Scrolls V: Skyrim’e Unreal Engine 5 geliştirmeleri yaparak oyunu adeta baştan yaptı. Gomm bu değişiklik hakkında şunları belirtti; “Varlıklarının çokgen sayısı 100.000 ila 15 milyon üçgen arasında değişiyor. Ayrıca, daha iyi bir görüntü kalitesi sağlamak için Fotogrametri ve Nanite kullandım.

Christian Gomm yaptığı dokunuş hakkında açıklamalarına devam etti; “Bu, fotogrametri iş akışım üzerinde çalışmak için kullandığım bir ortam. Kendi foto-taramış varlıkları ve malzemeleri, mega taramaları ve kendi madde malzemelerimin bir karışımını içerir. Çam ağaçları benim tarafımdan Speed ​​Tree kullanılarak yapıldı ve Ladin ağaçları gerçek olmayan bir piyasa varlık paketindendi.”

The Elder Scrolls V: Skyrim’e Unreal Engine 5 Geliştirmeleri Yapıldı

Skyrim

Ortamın çoğunu oluşturmak birkaç günümü aldı. Ancak, kütüklerin ve kütüklerin çoğu, taş yüzeylerden biri hariç tümü, bazı ağaç kabuğu malzemeleri ve yeşillik parçaları dahil olmak üzere yeni fotoğraf taramaları oluştururken yavaş yavaş ekliyorum. Sahnedeki varlıkların neredeyse tamamı nanit özelliklidir ve çoklu sayım olarak 100.000 ila 15 milyon üçgen arasında değişiyor.” diyerek açıklamasını noktaladı.

Oyunun yeniden oluşturulan haritasının diğer görüntülerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Paylaşılan bu görüntüler yüksek çözünürlüklü ekran görüntüleri, yeni ve son derece ayrıntılı dokuları sergiliyor. Gomm, portföyü için kullanacağı için bu haritayı oyuncular ile paylaşacak gibi görünmüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.