Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls Online: High Isle Duyuruldu

The Elder Scrolls Online: High Isle genişlemesi duyuruldu. Oyuna yeni bir kart oyunu eklenecek.

The Elder Scrolls Online, bir yıl sürecek Legacy of the Bretons hikayesinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek olan bir sonraki büyük bölüm güncellemesinin adı olarak High Isle‘ı duyurdu. The Elder Scrolls Online: High Isle 6 Haziran’da çıkacak ve yaklaşık 30 saatlik “benzersiz hikaye içeriği” sunacak.

The Elder Scrolls Online‘ın duyuru sayfasında, “Bu yeni bölümde, Breton’un eski evinin derinliklerine dalma ve savaşın eşiğinde asil bir şövalye toplumu deneyimleme fırsatınız var” açıklaması mevcut. Genişleme, High Isle ve Amenos adalarında geçen yeni bir bölgeyi içerecek ve politika, onur ve entrikadan oluşan karmaşık bir ana hikaye içerecek.

The Elder Scrolls Online’a Oyun İçi Kart Oyunu Eklenecek

The Elder Scrolls Online

Ayrıca Dreadsail Reef adında yeni bir 12 oyunculu deneme ve bir dizi yeni araştırma, zindan, patron ve yan görev olacak. Ayrıca hayranlar, Ember ve Isobel adlı iki yeni arkadaş, Fissures adlı yeni bir dünya etkinliği ve çeşitli “güncellemeler ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri” ile tanışacak.

High Isle ile gelen daha büyük içerik parçalarından birinde, Tales of Tribute adlı bir “oyun içi koleksiyon kart oyunu” da The Elder Scrolls Online’a gelecek. Bethesda, Twitter’da “Oyunculara ve karakterlere meydan okuyun, yeni hikayeyi keşfedin ve çeşitli ödüller kazanmak için sıralamalarda yükselin” dedi.

High Isle bölümünün dışında, 2022’ye yayılmış üç DLC (indirilebilir içerik) daha yayınlama planları da mevcut. İkisi henüz duyurulmamış ve 2022’nin ikinci yarısı için ayarlanmış olsa da, ilki olan Ascending Tide PC için 14 Mart’ta, Xbox ve PlayStation platformları için 29 Mart’ta çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.