Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls Online Firesong DLC’si Yayınlandı

The Elder Scrolls Online'ın yıl boyu süren Breton Efsanesi hikâyesine görkemli bir son getiren Firesong isimli yeni hikaye içeriği, PC ve Mac için çıkış yaptı.

20 milyondan fazla oyuncusuyla MMORPG türünün en sevilen oyunlarından The Elder Scrolls Online, yılın son DLC’sini aldı. Yıl boyu süren Breton Efsanesi hikâyesine 15 saatlik görkemli bir son getiren Firesong, PC ve Mac için resmi çıkışını gerçekleştirdi. Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahipleri ise DLC’ye 15 Kasım‘da kavuşacak.

The Elder Scrolls Online Firesong, daha önce keşfedilmemiş bir bölge, yeni karakterler, eşsiz koleksiyon eşyaları ve başarımlar dahil çok sayıda yenilik içeriyor. Oyuncular, Systres Takımadası’nın en kuzeyinde yer alan vahşi Galen adasını keşfedecek, druid’lerin hayatlarına ve kültürlerine derinlemesine dalacak ve Galen’ı iç tehditlerden korumak için savaşacak.

15 Saatlik Firesong DLC, PC ve Mac İçin Çıktı

the elder scrolls online firesong

Systres Takımadaları’nın druidik çevrelerine ev sahipliği yapan evcilleşmemiş Galen adası kaosa batmış durumda. Breton şehri Vastyr, Dreadsail korsanlarının amansız baskınlarına maruz kalırken, Firesong Circle, Systres’in druidleri arasında bir savaş başlattı. Bu yeni hikaye içeriğinde, ilkel yeni bir bölgenin kalbine girecek, asil Society of the Steadfast ve House Mornard’a yardım edeceksiniz ve ve tüm Systres’i kuşatmadan önce adayı saran kaosun arkasındaki güçleri ve nedenleri ortaya çıkaracaksınız.

Yeni DLC ayrıca yalnızca Firesong ve High Isle bölümlerinin ana görev dizilerini tamamlayarak açabileceğiniz bonus görevleri de içeriyor. Firesong ile birlikte yayınlanan The Elder Scrolls Online’ın 36. ana güncellemesi, tüm ESO oyuncuları için ücretsiz. Yamada bir takım denge değişiklikleri, hata düzeltmeleri ve yeni özellikler yer alıyor. Bir yıl süren Breton Efsanesi macerasının son bölümü olan Firesong ise yalnızca ESO Plus üyeleri için ücretsiz. Üyeliği bulunmayan oyuncular, DLC’yi oyun içindeki Crown Store‘dan satın alabilirler.

The Elder Scrolls Online Firesong DLC ve 36. ana oyun güncellemesiyle ilgili tüm ayrıntılara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.