Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

The Division 2’nin Yeni Operasyonu Dark Hours Yayında!

The Division 2'nin yeni operasyonu oyunculara sunuldu.

Bilgisayar platformunda deli gibi satan Tom Clancy’s The Division 2 yeni operasyonuna nihayet kavuştu. Dark Hours yani Karanlık Saatler olarak duyurulan yeni operasyon şuanda tüm platformlarda oynanabilir durumda yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve oyuncular tarafından merakla beklenen yeni operasyon Dark Hours şuanda tüm platformlarda keyifle oynanmaya devam ediyor. Oyunculara yeni içerikler ve yeni ödüller sunan bu operasyon oyunculara yeni görevler sunarak oyunculara daha fazla ödül dağıtmayı planlıyor. Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı yapımda yeni operasyon ile heyecan ve aksiyonda artıyor.

Bir takım egzotik silahları da oyuna dahil eden operasyon beraberinde oyunculara 500 ek puanda veriyor. Oyuncular kontrol işaretleri ile karşılaşacakları yeni içeriklerde daha fazla silahı da deneyimleme fırsatı bulacaklar. Daha önce eşleştirme sorunları ile gündeme gelen yapım, operasyon ile eşleştirme sorunlarını düzelten çeşitli düzeltme ekini de oyunculara sunuyor.

Orjinal Tom Clancy’s The Division oyunundan daha fazla kopya satış yapmayı başaran ikinci sürüm, uPlay üzerinde deli gibi satmaya devam ediyor. Oyun Epic Store’da yayınlanması ile de yüksek kâr oranlarına ulaşıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol