Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Division 2 Steam’e Geldi (Sınırlı Süreli Dev İndirim)

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan üçüncü şahıs nişancı oyunu Tom Clancy’s The Division 2, dev bir indirim oranıyla Steam'e geldi.

Ubisoft oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor. Yakın zaman önce Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Watch Dogs Legion gibi yapımlarını Valve’ın mağazasına ekleyen Fransız yayıncı, küratör sayfasına Tom Clancy’s The Division 2‘yi de ekledi. İlk olarak Şubat 2019’da piyasaya sürülen açık dünya üçüncü şahıs nişancı oyununun Türkiye fiyatlandırması 349 TL olarak belirlendi.

The Division 2 Steam’de 26 Ocak’a kadar yüzde 70 indirimle 104,70 liraya satılıyor. Tahmine edebileceğiniz gibi oyunda Türkçe dil desteği mevcut değil. Öte yandan ünlü RPG’nin Epic Games Store’da 135 liradan alıcı bulduğunu belirtmekte fayda var. Dönem dönem yapılan indirimlerle fiyatın epey düştüğüne şahit olmuştuk. Eğer oyunu merak ediyorsanız, kısa bir süreliğine geçerli olan Steam indirimini değerlendirebilirsiniz.

The Division 2 Steam’e Özel İndirimle Geldi

the division 2 steam

Ubisoft oyunları, Fransız yayıncı ve Epic Games arasındaki mağaza münhasırlığı anlaşmasının sona ermesiyle birlikte artık Steam‘de listelenmeye başladı. İlk olarak 2018 yılında faaliyete geçen Epic Games Store, Steam’in yüzde 30’luk komisyonuna karşın sadece yüzde 12 oranında gelir kesintisi uyguluyor. Nitekim Ubisoft gibi firmaları cezbeden faktör de bu olmuştu. Fakat iki mağazanın global satış hacmi kıyaslandığında Steam’in ağır bastığını net bir şekilde söyleyebiliriz.

Dolayısıyla The Division 2 Steam‘e gelmesiyle birlikte daha fazla kazanç edebilir. Serinin devam oyununda, salgının kaosa sürüklediği Washington DC’de elit ajanlardan oluşan ekibinizle düzeni tekrar sağlamaya ve şehri çöküşten kurtarmaya çalışıyorsunuz. Dinamik ve tehlikeli bir açık dünya ortamı sunan oyunda, çevrimiçi eşli modunda arkadaşlarınızla takım olarak savaşabilir veya rekabetçi PVP modunda diğer oyunculara karşı mücadeleye edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Steam’de Bu Haftanın Ucuz Oyun Önerileri #9

Steam’de Zam Yağmuru Devam Ediyor: İşte Fiyatı Artan Oyunlar

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.