Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Haftanın Ucuz Oyun Önerileri #9

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazası olan Steam, her hafta pek çok fırsat içeriyor. Bu yazımızda, uygun fiyatlardan satın alabileceğiniz en iyi oyunları sizler için seçip listeledik.

Steam Kış İndirimleri’nin sona ermiş olması, ucuz oyun satın alamayacağınız anlamına gelmiyor. Mağazada her hafta değerlendirebileceğiniz çok sayıda kampanya oluyor. Biz de elimizden geldiğinizde öne çıkanları siz değerli okurlarımızla paylaşmaya gayret ediyoruz. Listemizi bir fiyat skalasına göre belirlememekle birlikte, genellikle 50 TL altı oyunlara yer vermeye özen gösteriyoruz.

Steam, mevsimsel promosyonların haricinde her hafta çeşitli promosyonlara ev sahipliği yapıyor. Eğer kış indirimlerinden yararlanma şansınız olmadıysa, şu anda mevcut fırsatlara bir göz gezdirebilirsiniz. O halde lafı daha fazla uzatıp sizi meraklandırmayalım. İşte bu haftanın Steam’deki ucuz ve güzel oyunları!

SCUM

steam ucuz oyun

Gamepires tarafından geliştirilen SCUM, 2018’den bu yana Erken Erişim’de olan çok oyunculu bir açık dünya hayatta kalma-inşa oyunudur. Oyuncular, bir adada mahkum olarak hayatta kalmak için çeşitli görevler yerine getirirler. Oyun, özellikle yiyecek, su ve diğer hayatta kalma öğelerinin yönetimi, sıcaklık ve diğer çevresel faktörlerin etkisi gibi gerçekçi ayrıntıları içerir. Örneğin, yiyecek ve su bulmak, barınak yapmak ve kendinizi korumanız, aynı zamanda diğer oyuncularla da rekabet etmeniz gerekiyor.

 • Fiyat: 28,50 TL 57 TL
 • Geçerlilik Süresi: 16 Ocak
 • Türkçe Dil Desteği: Var

Propnight

ucuz oyun

Dead by Daylight ve Witch It karışımı bir deneyim sunan Propnight, 4’e 1 çok oyunculu tabanlı bir saklambaç oyunudur. Oyuncular, bir mekanda yer almış eşyalar gibi görünen eşyalara bürünerek saklanırlar, diğer oyuncular ise onları bulmaya çalışırlar. Bir oyuncu bulunursa, o oyuncu oyun dışı kalır ve oyun tekrar başlar. Seviye ilerleme sisteminin olduğu oyunda etrafınızda bulunan sandalye, oyuncak gibi herhangi bir nesneye dönüşebilir ve eşsiz yetenekler kullanabilirsiniz.

 • Fiyat: 8 TL 32 TL
 • Geçerlilik Süresi: 16 Ocak
 • Türkçe Dil Desteği: Var

Witch It

witch it steam

Steam’deki en eğlenceli saklambaç oyunlarından biri olan Witch It, içine dalıp keşfedebileceğiniz sihirli bir dünyaya sahip. Bir avcı olarak işiniz huzurlu bir kent için tüm cadıları avlamaktır. Avcılar görevlerinde yardımcı olmaları için farklı alet ve cihazlarla donatılmıştır, bu gizli cadıları arayan sadık bir tavuk olabilir ya da bir alanda yüksek miktarda darbe hasarına neden olan gözdeyle çarpma yeteneği olabilir. Arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız, tavsiye ederim.

 • Fiyat: 9,75 TL 39 TL
 • Geçerlilik Süresi: 19 Ocak
 • Türkçe Dil Desteği: Var

BioShock: The Collection

ucuz oyun steam

Bu özel koleksiyon sürümü, BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition olmak üzere üç BioShock oyunu içeriyor. Üstelik tüm tek oyunculu eklentiler de pakete dahil. BioShock: The Collection’ı Windows 10 ve üzeri işletim sistemlerinde oynamak için 2K Launcher‘ın indirilmesi ve kurulması gerekiyor.

BioShock Remastered’da bir zamanlar toplumun en büyük zihinleri için bir sığınak olan ancak bir adamın kibri yüzünden distopik bir kâbusa dönüşen denizaltı şehri Rapture’u keşfederken, ikinci remastered oyununda Rapture’u, kayıp Little Sister’ını bulmak için ölümle yaşam arasında bir göreve çıkan korkutucu bir Big Daddy prototipi olan Subject Delta’nın gözlerinden göreceksiniz.

Koleksiyonun üçüncü ve son oyunu olan BioShock Infinite: The Complete Edition ise Belalı insanlara borçlanan özel dedektif Booker DeWitt’i kontrol edecek ve Elizabeth adında bir kadını kurtarmaya çalışacaksınız.

 • Fiyat: 19,80 TL 90 TL
 • Geçerlilik Süresi: 17 Ocak
 • Türkçe Dil Desteği: Yok

Age of Mythology: Extended Edition

Age of Mythology Extended Edition

Steam’de güzel ve ucuz oyunlar arıyorsanız, şu anda bakacağınız yerlerden biri de Age of Mythology: Extended Edition‘dır. Strateji klasiği, dönemine göre çok ilerde olan oyun motoru, animasyonları, seslendirmeleri, müzikleri ve daha fazla özelliğiyle eskimeyen muhteşem bir oyun. Çoğu kişinin çocukluk yıllarında sıkılmadan oynadıkları Age of Mythology, bugün bile hala aynı tadı veriyor.

 • Fiyat: 12,25 TL 49 TL
 • Geçerlilik Süresi: 16 Ocak
 • Türkçe Dil Desteği: Yok

Heavy Rain

Heavy Rain steam

Hikayeli oyunları ile tanınan Quantic Dream’in imzasını taşıyan Heavy Rain, baştan sona sürükleyici bir psikolojik gerilim yaşatıyor. Origami Katili olarak bilinen bir cani için dört günlük gizem ve gerilim dolu bir av başladı. Her biri kendi ipuçlarına sahip dört karakter, katili yeni kurbanını öldürmeden yakalamak için umutsuzca çabalıyor.

Oyun, karakterler arasındaki hikayeyi anlatmak için interaktif senaryo ve karar verme mekanizmaları kullanır. Oyuncular, karakterlerin fiziksel ve duygusal olarak yorgunluklarını yönetmek, özellikle de hayatta kalmak için çalışmak zorunda kalırlar. Gerçekçi grafikleri ve ayrıntılı karakter animasyonları ile öne çıkan Heavy Rain’de oyuncuların verdikleri kararlar hikayenin sonunu etkiler.

 • Fiyat: 35 TL 70 TL
 • Geçerlilik Süresi: 16 Ocak
 • Türkçe Dil Desteği: Yok

Borderlands 3

Borderlands 3 steam

Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands 3, yüzde 85 indirim oranı ile şu anda Steam’deki en büyük fırsatlardan biri. Açık dünya aksiyon RPG’si, bir dizi çeşitli silah ve ekipman kullanarak düşmanları yok etmek için kullanabileceğiniz dört farklı karakter sınıfından birini seçmenizi sağlar. Silah çeşitliliği, vuruş hissiyatı, boss’lar, görevler, bölüm tasarımları, düşman çeşitliliği ve atmosfer genel olarak başarılı.

 • Fiyat: 46,35 TL 309 TL
 • Geçerlilik Süresi: 17 Ocak
 • Türkçe Dil Desteği: Yok

İlgili Yazılar

Steam Kart Düşürmelik Oyunlar (Steam En Pahalı Kartlar)

Steam Fatura Adresi Nedir?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.