Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Day Before, Unreal Engine 5’e Geçiş Nedeniyle Ertlendi

Steam istek listelerinde üst sıraya yerleşen oyun, daha gelişmiş grafiklerle çıkış yapmak için Mart 2023 tarihine ertelendi.

Açık bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz MMO oyunu The Day Before, şu anda Steam’in en çok istenen oyun listesinin başında yer alıyor. Fakat heyecanla beklediğimiz oyun Unreal Engine 5’e geçiyor. Bundan dolayı oyunun çıkış tarihi 1 Mart 2023‘e ertelenecek.

Geliştirici Fntastic, oyunun yeni model oyun motoruna geçiş yapacağını ancak aynı zamanda başlangıçta planlanan 21 Haziran sürümünün ertelenmesi gerektiğini açıklayan bir bildiri yayınladı. Açıklamada, milyonlarca insanın The Day Before oyununu istek listelerine eklediğini ve oyunun, dünyanın en çok beklenen oyunlarından biri haline geldiği söylendi.

The Day Before, Animal Crossing’den Bile İlham Aldı

The Day Before

Oyunculara karşı önemli bir sorumluluk üstlendiğini açıklayan şirket, büyük bir mutlulukla oyunun yeni Unreal Engine 5 teknolojisine geçtiğini duyurmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi. Daha gelişmiş ve yeni teknolojiye uyarlanmış bir açık dünya, bu motora geçiş sayesinde daha fantastik bir oynanış sunacak. Oyunun çıkış tarihi ertelenmiş olsa da son sürüm teknolojilere sahip bir grafikle oynayacak olmak beklemeye değecek gibi görünüyor.

The Day Before, hayatta kalma stratejisini savaşlar, araç oyunları ve hatta Animal Crossing‘den ilham alan sosyal unsurlarla birleştirmeyi amaçlayan cesur bir açık dünya MMO’su. Unreal 5’e geçmeden önce bile oyun, 4K ışın izleme fragmanını göstererek üst düzey görselleri hedefliyordu. Bundan dolayı bu denli bir gelişme, oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırdı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.