The Dark Souls Serisi 25 Milyondan Fazla Sattı!

Dark Souls serisi milyonlara ulaştı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

İlk kez 2011 yılın karşımıza çıkan Dark Souls oyunu getirdiği başarı ile beraberinde diğer sürümlerinin de çıkmasına neden oldu. Günümüzde hala oynanmaya devam eden seri güncel satış rakamları ile gündeme geldi.

FromSoftware imzası ile geliştirilen ve Bandai Namco tarafından hem konsol hem de bilgisayar platformunda yayınlanan Dark Souls 2011 yılından bu yana farklı sürümleri ile oynanmaya devam ediyor. Bilgisayar oyuncuları tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen başarılı seri konsollarda da oldukça yüksek satış rakamlarına imza attı.

Bugün PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Dark Souls serisi 2011 yılından bu yana 25 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş. Belirtilen sayı içerisinde oyunun 1, 2, 3 ve Remastered sürümleri yer alıyor.

Oyunun ilk sürümü satışlara kapatılsada diğer 3 farklı sürüm günümüzde de satışlarına devam ediyor. Serinin geliştiricisi FromSoftware Dark Souls ile ne kadar gelir elde ettiğini açıklamazken, serinin 25 milyondan fazla sattığı ifade edildi.

Habere göre FromSoftware, Dark Souls’un ne kadar sattığını E3 2019’da hayranları ile paylaşmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol