The Culling Oynaması Ücretsiz Olarak Bugün Yayınlanacak!

The Culling bugün oynaması ücretsiz olarak karşımıza çıkacak.

2017 yılında battle royale moduna sahip olarak karşımıza çıkan The Culling geçtiğimiz aylarda ikinci sürümünü oyuncularla paylaşmıştı.

Oyuncular tarafından merakla beklenen The Culling 2, 10 Temmuz 2018’de Steam’de bilgisayar oyuncularına sunuldu. Oyun sunuldu sunulmasına ancak ne yazık ki bekleneni veremedi ve yayınlandıktan sadece 3 gün sonra apar topar Steam’deki satışlardan geri çekildi. Oyuncuların beklentisini karşılamayan ikinci sürüm eleştiri oklarının hedefi haline gelirken geliştirici ekipte aldığı yorumlar karşısında hayal kırıklığına uğradı.

Geliştirici ekip geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama da The Culling 2’yi satışlardan kaldırdıklarını ve oyunculara para iadesi yapacaklarını belirtmişti. Buna ek olarakta oyunun ilk versiyonunu geliştirmeye devam edecekleri bilgisi verilmişti. Nihayet beklenen haber geldi ve The Culling bugün yeniden oynaması ücretsiz olarak Steam’de oyunculara sunulacak.

Hayatta kalma odaklı olarak geçtiğimiz yıl yayınlanan yapım karışık olarak geri bildirim alsa da ikinci versiyonuna nazaran daha çok oyuncu tarafından oynandı.

Oynaması ücretsiz olarak bugün Steam’de yer alacak olan The Culling çeşitli değişiklikler ile karşımıza çıkacak. Oyundaki kozmetik ürünler yeniden elden geçilirken oyuna Ada haritası eklendi. Hile korumasına sahip olan yapım ilerleyen zamanlarda ücretsiz olarak güncelleme almaya devam edecek. Bu güncellemeler ile oyunculara yeni içerikler sunmanın yanı sıra hata düzeltmeleri ve iyileştirme komutları sunulacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-Bit OS Required: Win7 SP1, Windows 8.1, or Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3 560 / AMD Phenom2 X4 945
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX11 GPU with 1GB VRAM: NVidia GTX 460/ AMD Radeon 5850
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>